Генпрокуратура відреагувала на бездіяльність своїх підлеглих

Як раніше повідомлялося, виявивши у ході реалізації проекту “Майдан-Моніторинг”  непоодинокі випадки незаконного (з перевищенням компетенції та порушенням ст.39 Конституції України) затвердження міськими радами великих міст власних “порядків” чи то “положень” з питань організації і проведення мирних зібрань, ми звернулися до прокуратур відповідних міст з обгрунтованими скаргами, вимагаючи вжити належних заходів прокурорського реагування.

Прокуратури Луцька і Херсона оперативно відреагували, тоді як у Сімферополі, Дніпропетровську, Запоріжжі, Ужгороді, Рівному, Сумах та Харкові вирішили відмовчатися. Даремно. Включивши у свій “меморандум” владі з питань дотримання права на мирні зібрання скаргу до Генеральної прокуратури України, ми домоглися її доручень прокуратурам АР Крим та областей щодо перевірки законности поведінки прокуратур нижчої ланки. Тож далі – буде.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут