Інтерактивна мапа порушень прав і свобод в Україні

Друзі!

Ми зробили те, що планували вже давно – інтерактивну мапу порушень конституційних прав і свобод в Україні.

На мапі нанесені результати нашого моніторингу кількох конституційних прав і свобод на протязі півроку, а саме – свободи мирних зібрань, свободи слова, свободи виражень, свободи інформації, свободи совісті, та статті 19 КУ в частині незаконного примусу.

Зовсім недавно долучилися права меншин.

Ось мапа з нашими результатми
https://maidan.org.ua/monitor/

Крім першої сторінки зверніть увагу на опцію меню “скарги” – там є можливість відфільтрувати результати по різних параметрах одночасно, включно з областями, можна кількома, часовими діапазонами, і так далі. Можна підписатися на сповіщення на нові скарги в вашому місті і навколо.

Ми запрошуємо вас додавати туди ваші матеріали про порушення визначених там конституційних прав і свобод. Так, перелік поки невеликий, але якщо знайдуться бажаючі взятися вести якесь іще право – ми будемо дуже раді, навчимо, надамо всі права і поділимо славу :)

Всі пропозиції – вітаються! Питання – теж.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

2 Comments on "Інтерактивна мапа порушень прав і свобод в Україні"

  1. Петро | 23-06-2012 12:04 at 12:04 |

    Для Наталі Зубар.
    В звязку з тим, що найбільше порушень є у сфері трудових відносин пропоную вести цю рубрику. Петро.

    • Якщо знайдеться організація, яка відповідально вестиме цю рубрику – ми залюбки. Попереджаю, що в нас дуже високі вимоги до якості інформації. Напиніть мені на pani@maidan.org.ua коли що

Comments are closed.