Київ та Донецьк обклеїли агітацією проти Партії регіонів та її потенційних кандидатів-мажоритарників

Громадянські активісти продовжують кампанію помсти за розкол країни, жертвами якої вже стали, окрім колективного провокатора – Партії регіонів, потенційні кандидати-мажоритарники, які мають намір висуватися в округах цих двох міст.

У столиці у минулі вихідні розпочалась і триває досі розклейка листівок з роз’ясненням, чому на наступних виборах не можна віддавати жодного голосу Партії регіонів та її кандидатам у мажоритарних округах, “якщо прагнемо зберегти громадянський мир і цілісність держави, нормально працюючу економіку та європейську перспективу України”.

В листівці, окрім загроз, які несе законопроект Ківалова-Колесніченка “Про засади державної мовної політики”, перелічені прізвища п’яти народних депутатів України від Партії регіонів, які голосували 5 червня за антиукраїнський законопроект і мають намір обиратися до Верховної Ради в мажоритарних округах столиці: Ігор Лисов (округ № 211 – Голосіївський р-н), Олександр Супруненко (округ № 212 – Дарницький р-н), Валерій Борисов (округ № 213 – Деснянський р-н), Володимир Зубанов (округ № 217 – Оболонський р-н), Максим Луцький (округ № 222 – Солом’янський р-н).

У понеділок частина активістів, які мали квитки на матч збірної України з англійцями, прибули до Донецька та залишили свої сліди у вотчині Партії регіонів. Донецькі листівки відрізнялися від київських не лише російськомовністю, але й відсутністю згадок про мови. В них ішлося про “покращення життя вже сьогодні” за час перебування регіоналів при владі, а також був застосований індивідуальний підхід – кожному потенційному мажоритарнику від Партії регіонів, який має намір висуватися по Донецьку, була присвячена окрема листівка із поясненням, чому не можна голосувати не лише за його партію, але й за саме цього кандидата. Під “роздачу” потрапили Тетяна Бахтєєва (округ № 41 – Калінінський, Ворошиловський і Куйбишевський р-ни), Олександр Бобков (округ № 42 – Будьоновський і Пролетарський р-ни), Микола Левченко (округ № 43 – Ленінський р-н), Валентин Ландик (округ № 44 – Петровський і Кіровський р-ни) та Юхим Звягільський (округ № 45 – Київський р-н).

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

6 Comments on "Київ та Донецьк обклеїли агітацією проти Партії регіонів та її потенційних кандидатів-мажоритарників"

 1. Ага))))

  Жру просто))
  Для кого они весь этот бред пишут?
  Бумажки для разных городов отличались, иш как)))Каждому городу по разному жопу лизать нужно – ет правильно))

  Я ПР не поддерживаю, но так же понимаю что данными акциями заправляют не чем не лучшие “обиженные” депутаты!!!!

  Народ в состоянии сам выбрать что для него хорошо, просто дайте этот выбор делать!!! Перестаньте распространять подобную грязь по улицам и в СМИ!

 2. ТА что за бред вообще?
  И так на улицах мусора достаточно, а они свои листовки никому ненужніе раздают!

 3. Бедные журналисті, не знают уже как заработать!

  ПОдставные статьи клепать начали, да еще и с позерскими фотками….

 4. МОРКОВЬ | 22-06-2012 12:54 at 12:54 |

  Ух ты Ежик, как все закручено) Бедные ребята вместо того, чтоб фудбик смотреть, по городам катались – листики раздавали…

  Вот только смысл в чем, я не понимаю(
  Бредовая идея, что породила вот такую бредовую статью, с постановочными фотками….

 5. Котик | 22-06-2012 12:57 at 12:57 |

  А я вообще в этом смысла не вижу, народ реально сам все знает, зачем лишний раз мозг людям пудрить?

 6. Та путь раздают свои брошюрки)
  Наш народ уже прохаванный, та такую пушку не поведется)))

Comments are closed.