Кримські татари вперше виступлять на «Країні мрій»

Вперше кримські татари матимуть свою окрему сцену на території фестивалю «Країна мрій».

Про це інформаційно-аналітичному порталу Кримськотатарське питання online розповіла організатор Кримськотатарської сцени на «Країні мрій» Таміла Ташева.

За її словами, така сцена отримала гідну назву – «Кримськотатарське земляцтво».

Як стало відомо, протягом двох днів всі відвідувачі «Кримськотатарського земляцтва» на «Країни мрій» матимуть можливість почути кримськотатарську осучаснену етнічну музику у виконанні одної з найкращих виконавиць Криму – Ельвіри Сарихаліл та її бенду (дарбука, акордеон, бас-гітара), автентичну кримськотатарську музику у виконанні весільного колективу «Карасу», а також виступи переможців Кримського конкурсу дитячих талантів «Татли сєс» («Солодкий голос»).

Крім того проводитимуться численні майстер-класи від кримських майстрів декоративно-прикладного мистецтва та майстер-клас кримськотатарських танців від Арзи Бекіра й танцюристів ансамблю «Джемілє».

Також гості «Країни мрій» зможуть скуштувати справжні кримськотатарські страви, якими частуватиме ресторан «Крим».

Усі події протягом двох днів відбуватимуться з 13:00 до 18:00 включно.

Окрім виступів у своєму земляцтві, кримських татар можна буде побачити на ще кілької майданчиках та сценах «Країни мрій», зокрема на «Майстерні танців» (протягом двох днів з 14:00 до 15:00), дитячій галявині, Літературній сцені (22-го червня з 16:30 до 17:00), а також на сцені «Під стінами Лаври» (23-го червня з 15:00 до 16:00).

Як відомо, нинішнього року 9-й міжнародний фестиваль етнічної музики «Країна мрій» відбудеться 22 та 23 червня на території Співочого поля в Печерському ландшафтному парку.

 Для довідки:  «Країна мрій» — міжнародний фестиваль етнічної музики, що проходить на Співочому полі у Києві з 2004 року. Час проведення фестивалю збігається з народним святом Івана Купала (кінець червня — початок липня). Ініціатором фестивалю є Олег Скрипка. Назву фестивалю дала однойменна пісня гурту «Воплі Відоплясова». «Країна мрій» також проводить видавничу діяльність.

Кримськотатарське питання online

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут