Регіонали брешуть про Національний круглий стіл по мовах і поводяться по-хамськи

Вчора на комітетських слуханнях, присвячених законопроекту “Про засади державної мовної політики”, один з авторів цього документу Вадим Колесніченко вчергове заїкнувся про те, що Партія регіонів проведе загальнонаціональний круглий стіл стосовно його творіння.

Однак досі жодних рухів з підготовки такого круглого столу не відбулось, а голова фракції Партії регіонів у Верховній Раді України Олександр Єфремов заявив, що прийняття закону відбудеться ще на цій сесії парламенту – 4-5 липня.

Оскільки такі заходи як загальнонаціональний круглий стіл та обіцяне регіоналами загальнонаціоальне обговорення потребують серйозної організаційної роботи та певної тривалості у часі, можна констатувати, що заклики Партії регіонів до діалогу є просто окозамилюванням. Зрештою, не так багато днів лишилося, щоб переконатись в черговому невиконанні чергової обіцянки Партії регіонів.

Саму ж “готовність до діалогу” Вадим Колесніченко яскраво продемонстрував особисто: на самому початку слухань (він виступав першим після того як голова Комітету Верховної ради з питань культури і духовності Володимир Яворівський закінчив вступне слово, яким відкрив слухання), вчергове ляпнувши про діалог і круглий стіл, Колесніченко, зневаживши присутніх на зібранні понад сотню вчених, письменників, працівників органів державної влади, представників академічної спільноти і громадськості, покинув слухання, назвавши їх фарсом ще до того, як вони, фактично, розпочались.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут