Підкиньте Лукашенка до аеропорту!

У суботу 30 червня близько десяти невідомих вітали візит до Києва Останнього Диктатора Європи, Президента Республіки Білорусь Олександра Лукашенка.

Молоді люди у футболках „Свабоду Алесю Бяляцкаму!” пройшлися центром Києва з плакатами “Тут футбол, а не хокей!”, “Не дивись футбол с диктатором”,”VIP-passanger​ to Hague .transfer here”, “#давайдосвиданья”.

– Цим ми висловлюємо своє захоплення з приводу запланованого відвідання Лукашенком фінального матчу Євро 2012, – пояснила одна з активісток. – Нас охоплює радість, коли ми згадуємо про стан демократії та рівень дотримання прав людини в Білорусі. Ми хочемо поділитися цією радістю з усіма довкола!

Разом з тим активістки й активісти висловлювали занепокоєння тим, що пан Диктатор не мав можливості купити квиток на прямий рейс із Мінська до Гааги, де на нього давно чекають у Міжнародному Кримінальному Суді. Київ буде лише місцем пересадки VIP-пасажира.

Прес-центр ініціативної групи “Білоруський десант”

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут