По київських майбутніх кандидатах-мажоритарниках в якості помсти за розкол країни пройшлися індивідуально

Якщо під час першої акції помсти за голосування за законопроект Ківалова-Колесніченка “Про засади державної мовної політики” у Києві майбутні кандидати-мажоритарники з числа народних депутатів, що віддали за розкол країни свої голоси, лише побіжно згадувались у листівці, яка була спрямована загалом проти Партії регіонів, то вчора по Києву були поширені листівки “з індивідуальним підходом”. Мешканцям столиці було роз’яснено, чому не варто голосувати на майбутніх виборах за Володимира Зубанова, Максима Луцького та Ігоря Лисова.

До речі, серед активістів кампанії помсти за розкол країни є люди, які свого часу організували подібну кампанію проти відомого земельними аферами заступника голови Київської міської державної адміністрації Анатолія Муховикова, який у 2005 році висувався до Київської міської ради на довиборах, і таким чином завадили йому стати депутатом.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут