Олександр DADDY Попов: Політпросвіта внаслідок «покращення»

“Покращення” від всенародно обраного, двічі несудимого Гаранта наших прав і свобод обернулося нам з другом мого дитинства Жекою так, що й не очікували навіть під час світової кризи фінансових ринків Уолл-стріту. Власна моя справа з початком реформ від пана Азарова почала стабільно «реформуватись», десь півроку тому досягла піку свого розвитку і наказала всім довго жити. Але торгівля на Лук‘янівському ринку, в Києві електротехнічним крамом ще донедавна дозволяла мені підтримувати штанці і свої, і навіть тещі. А мій друг Жека після краху своєї приватної фірми у сусідньому ряді того ж ринку досить вдало торгував редькою, картоплею, екологічно чистою зеленою цибулею, яку з часів початку «покращення» вирощує на місці свого колишнього дитячого спортмайданчика, на якому колись із задоволенням та користю грали у футбол всі сусідські діти.
Черговий прояв «стабільності» насунув на нас несподівано і жорстко – Лук‘янівський ринок захопили молодики міцної спортивної статури, а голова міської адміністрації Києва, поставлений на посаду особисто гарантом, сказав, що це нам привиділось – ніяких тих молодиків немає. І ось ми з другом Жекою, через цю примару спортивної статури, замість справою займатися та годувати киян та свої родини, читаємо про політику на його старенькому комп‘ютері і за келихом дешевого пива обговорюємо прочитане і почуте.
– Ось круглий стіл сьогодні відбувся в Києві, читає Жека .
– У короля паленої горілки Артура?
– Та ні, між об‘єднаними опозиціонерами та експертами.
– А з ким вони «об‘єднані», із регіоналами?
– Тю, ти зовсім вже опустився. Згадай своє революційне минуле, як ти на Майдані у 2004-му стояв проти панування криміналітету! Що за зневіра?!
– Та я пожартував… хоча кажуть люди, що програма у них слабенька, конкретики ніякої, списки на вибори вони формують непрозоро, місця в списках продають…ех, де наші з тобою мільйони? – купили б собі затишок у парламентських кріслах, а то й взагалі картки б здали у фракцію і тю-тю на Канари!
– Не все так просто, друже, ось послухай і Жека зачитує мені з якогось Інтернету:
«…. зараз люди бояться влади. Вони мають почати бачити у владі партнера…. Не так часто за два місяці до початку виборчого процесу політична сила починає обговорювати програму, яку планує виконати … ми хочемо, щоб це була дійсно жива програма, яка б надихала на її реалізацію».
– Це хто такий розумний? Невже Арсеній?
– Ні, це слова Турчинова на початку круглого столу, а Яценюк ось що сказав – теж, до речі, розумний:
«Головною проблемою сьогодення і в Україні, і в світі є відсутність справедливості, відновлення якої в Україні тісно пов‘язане із відновленням справжнього народовладдя, відновленням балансу влади.
Запорукою справедливості мають стати чесний і справедливий суд, який захищатиме права і свободи і права власності та реформовані, із урахуванням досвіду Грузії, правоохоронні органи і прокуратура….
Корупція в Україні відсутня – сьогодні в Україні грабіж….
Опозиція потребує допомоги всього суспільства аби її програма стала програмою перетворення України в чесну, гідну та справедливу країну…»
– М-да, реформувати ці органи, я так думаю, неможливо – їх тільки ампутувати можна. Ось дивись, за стінами нашого ринку сидять бандюки. Людей вони побили, з ринку викинули, частину обладнання та яток поламали – так? Так. І де «Беркут»? Немає «Беркуту» – він Юлю у лікарні стереже. Замість «Беркуту» у нас тут ця сука-дільничний Хабараненко. Зараз буде ганяти бабусь, що зеленню торгують біля ринку. А за хабар дозволить стояти і буде робити вигляд, що все нормально – оце такі у нас правоохоронці.
– А що ще пишуть? Хто ще виступав?
– Ну там багато хто виступав: і Андрій Пишний – знаєш, на ТВі разом з Власенком януковичів поливають? І Слава Кириленко – цей про справедливе нарахування базової пенсії говорив, мовляв, лише це додасть по 339 грн. кожному пенсіонеру. А ще говорив про зниження податкового тиску… Оце якби ті слова та Богові у вуха…може дійсно до влади прийдуть та хоч частину обіцяного виконають. А то поки ці «покращують» – ми з тобою сконаємо від голоду, або сядемо за ухиляння від оподаткування…
– А про Януковича що, мовчать?
– Та ні, не мовчать. Кажуть узурпував повноваження, а рішення суду, що повернув йому повноваження 1996-го ріку, треба скасувати…
– Так їм для цього перемагати потрібно із великим відривом, а потім якось так зробити щоб від них знову не побігли люди…
– Про це Турчинов казав: мовляв, всі списки будуть оприлюднені ще до з‘їзду об‘єднаної опозиції – можна буде обговорювати.
Тут на обрії з‘явилася моя благовірна, яка заявила, що витрачати останні гроші на пиво – це злочин, а від Попова та Януковича її нудить – закінчуйте свою політпросвіту.
Ну, ми, ясна справа, закінчили, бо проти моєї жінки ані Перша Люся, ані Інна Б, ані прокурорша Фролова і 5 хвилин не протримаються.
А, як прощалися, Жека мені і каже:
– Є у мене враження, що щось у них в головах зсунулось з мертвої точки після двох років панування оцих «осіб спортивної статури». Надія ще є?

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Олександр DADDY Попов: Політпросвіта внаслідок «покращення»"

  1. Розлючений Бандера | 02-06-2012 20:54 at 20:54 |

    Надія ще є. Але готуватись до гіршого не забороняється – купуйте набої, ножі, майструйте шибениці для ригіАналів, щоб потім не витрачати на це час :)

Comments are closed.