Свято українських страв у Пирогові

Національний музей народної архітектури та побуту України запрошує  киян та гостей міста на «Свято українських страв», яке відбудеться  30 червня – 1липня 2012 р. з 12.00 до 17.00 години  на «Співочому полі» музею.

У програмі:

– На «Співочому полі» широко будуть представлені традиційні страви: біля 10 видів борщу, 15 видів вареників  з різноманітною начинкою, млинці, гречаники – «кобещаники», деруни з грибами, сиром, м’ясом, різні види печені, картопля фарширована м’ясом тощо.

– Корчма «Ярівці», ресторан «Тарас Бульба» і інші ресторани запропонують широкий асортимент  української традиційної кухні. Ви зможете познайомитися з технологією приготування забутих страв, напоїв, наливок та записати втрачені   рецепти.

– На святі виступатимуть кращі аматорські фольклорні колективи України. Ви зможете взяти участь у різноманітних конкурсах: «Хто перший з’їсть борщ»,  «Хто швидше зліпить вареник», «Хто перший з’їсть вареники», «Відібрати потрібний набір овочів для борщу і їх нарізати». «Які страви готуються на Різдво?», «Які продукти кладуться на освячення у Великодній кошик?» «Назвати обов’язкові поминальні страви».

– У ці літні дні Ви зможете гарно відпочити у Музеї  на фоні мальовничих краєвидів, взяти участь у народних  гуляннях та конкурсах.

– На першій експозиції «Наддніпрянщина» можна ознайомитися з виставкою живопису у школі та виставкою кераміки в приміщенні Сільської управи.

Ласкаво просимо завітати на  «Свято українських страв» що триватиме з 12:00 до 17:00 год.

http://pyrohiv.com.ua