Трипільське коло – 2012: Парад стихій

З 28 червня о 8:00 до 1 липня о 22:00, Київська область, м. Ржищів

Запрошуємо вас провести офіційні вихідні дні з 28 червня по 1 липня на Міжнародному еко-культурному фестивалі “Трипільське коло 2012. Парад стихій!”, якій відбудеться в м. Ржищеві Київської області! “Трипільське коло” — це 17 га творчого простору вільних від вживання тютюну та алкоголю, дві музичні сцени, 30 майданчиків різної тематики.

Фестиваль обрано іміджевою культурною подією в рамках Чемпіонату Європи з футболу “Євро-2012”. “Всі любителі футболу, які приїдуть на “Трипільське коло”, матимуть можливість подивитися матчі. 28 червня транслюватиметься півфінал з Варшави, а 1 липня — фінал, який гратимуть в Києві. Ми — неофіційна фан-зона чемпіонату, але ексклюзивна, без пива, але з квасом! Однак впевнені, що вболівальники “Євро” на наш фестиваль приїдуть не стільки за прямою трансляцією, скільки за нашою програмою”, — Олесь Журавчак, генеральний продюсер фестивалю.

В цьому році на вас чекають такі музичні коллективи:

– AtmAsfera (www.atmasfera.com)
– ILLARIA (http://illaria.ua/)
– Тартак (http://tartak.com.ua/)
– Мед Хедс (http://madheads.kiev.ua/)
– KOZAK SYSTEM (http://kozaksystem.com/)
– ДримбаДаДзиґа (http://drymbadadzyga.com.ua/)
– CARRANTUOHILL (www.carrantuohill.pl)
– OSIMIRA (Білорусь)
та інші.

На території “Трипільського кола 2012. Парад Стихій!” обїєднаються такі потужні фестивальні ініціативи, як:

– ІІІ Міжнародний етнографічний фестиваль «ЖНИВА 2012 – Толока» (http://goo.gl/WrgHV)
– Фестиваль древніх ударних та обертонових інструментів Archaic Trance Fest (http://goo.gl/nYx4z)
– Фестиваль мистецтва вогню «Коло Вогню. Strobos Fire Fest» (http://goo.gl/IsRi0)
– Літературний фестиваль «Трипільське ЛІТ’О» (http://goo.gl/NH8tz)
– Фестиваль “ДоброТи” (http://goo.gl/gO2zj)
та інші.

Інформація про наповнення фестивалю постійно оновлюється на сайті www.tkfest.com!

Приєднуйтесь до нас!
Живіть радісно!

«Трипільське коло» — міжнародний еко-культурний фестиваль з п’ятирічним циклом. Кожні чотири роки носять назву однієї із стихій природи: Вода, Земля, Вогонь, Повітря, та мають власну мистецьку, освітню, екологічну і соціальну тематику, а п’ятий ювілейний захід поєдную в собі всі елементи попередніх і має назву «Парад стихій!». Завдання фестивалю пробудити живий інтерес до історичної спадщини, запропонувати альтернативні способи організації відпочинку для сім`ї та молоді, відродити різноманітні етнічні традиції, поєднуючи їх з елементами сучасних досягнень в різних сферах життя людини. Фестиваль об’єднує в собі оздоровчі, спортивні, музичні, екологічні, освітні, виставкові та інші культурно-розважальні та культурно-просвітницькі програми в стилі «етно».

Подія у Фейсбуці – тут

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут