УЄФА порушив справу проти російських вболівальників

УЄФА відкрив дисциплінарну справу щодо Російського футбольного союзу у зв`язку з неналежною поведінкою вболівальників на матчі між збірними Росії й Чехії.

Про це повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Згідно з повідомленням, вивчивши звіти з безпеки і доступні фото- та відеоматеріали, УЄФА оголосив, що відкриває дисциплінарну справу щодо Російського футбольного союзу у зв`язку з неналежною поведінкою вболівальників, використанням і киданням на поле феєрверків, а також демонстрацією банерів із недозволеним змістом на матчі групи А між збірними Росії й Чехії, який відбувся у п`ятницю, 8 червня, у Вроцлаві.

Крім того, УЄФА в співпраці з FARE почне розслідування у зв`язку з одержаною інформацією про образу чеських футболістів російськими вболівальниками.

Як повідомлялося, в Інтернеті з`явився відеозапис бійки між кількома особами, зокрема з символікою російської збірної, і стюардами та волонтерами на Вроцлавському стадіоні. При цьому одного із стюардів люди з російською символікою били ногами, коли той вже впав на землю.

УНІАН

Як нам допомогти ?

Допомогти нам ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.

Хочете в нас вчитися?

Запис до Школи Інформаційної Безпеки