УЄФА порушив справу проти російських вболівальників

УЄФА відкрив дисциплінарну справу щодо Російського футбольного союзу у зв`язку з неналежною поведінкою вболівальників на матчі між збірними Росії й Чехії.

Про це повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Згідно з повідомленням, вивчивши звіти з безпеки і доступні фото- та відеоматеріали, УЄФА оголосив, що відкриває дисциплінарну справу щодо Російського футбольного союзу у зв`язку з неналежною поведінкою вболівальників, використанням і киданням на поле феєрверків, а також демонстрацією банерів із недозволеним змістом на матчі групи А між збірними Росії й Чехії, який відбувся у п`ятницю, 8 червня, у Вроцлаві.

Крім того, УЄФА в співпраці з FARE почне розслідування у зв`язку з одержаною інформацією про образу чеських футболістів російськими вболівальниками.

Як повідомлялося, в Інтернеті з`явився відеозапис бійки між кількома особами, зокрема з символікою російської збірної, і стюардами та волонтерами на Вроцлавському стадіоні. При цьому одного із стюардів люди з російською символікою били ногами, коли той вже впав на землю.

УНІАН

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут