Янукович в Броварах зірвав дитяче свято на День захисту дітей

1 червня – День захисту дітей. Бажаючи створити дітям свято, броварськими активістами правозахисної ініціативи «Вартовий» було організовано катання для 400 дітей на квадроциклах та подаровано 1500  книжок з християнської етики із символічною назвою “Перемагай зло добром”, уніфіковані під всі християнські конфесії. Підручники по предмету, який Міністерство освіти України затвердило ще 3 роки тому для викладання у школах. Рішення є, а підручників у школах немає. У 2010 році, я, намагаючись вирішити цю проблему, подарував школам і садкам Броварів і Броварського району 15 000 таких підручників. Як виявилось пізніше, половина з них не потрапила взагалі до дітей згідно вказівок місцевих влад. Відповідно, і предмет у школах не ввели. Розберусь серйозно із долею мого майна! Спитаю з кожного директора і управління освіти.

Так співпало, що у цей день у Броварах був Президент України – Віктор Янукович. І чи то йому так не сподобалось це свято для дітей, чи якась муха вкусила відразу всі правоохоронні підрозділи міста і району, а може Президент проти духовного розвитку дітей, але вказівка припинити свято для дітей, яке проводить не влада і конфіскувати всі квадроцикли та підручники  християнської етики, була сприйнята відразу. Поки поруч були сотні дітей і їх батьків, не ризикнули перешкоджати, але тільки з’явилась нагода о 16.00, відразу всі злетілись наче бджоли на мед, точніше оси, які отримали вказівку закусати насмерть. Внаслідок чого, за 6 годин різких розмов, правоохоронцями у супроводі «Беркуту» в 12.00 ночі було все ж незаконно вилучено 1 квадроцикл та 50 книжок. Свято дітям припинили і діти з Торгмашу, Масиву Броварів та селища В. Димерка так і не дочекались наших активістів. Правозахисною Групою «Варта» подано заяву до прокуратури, щодо перевищення службових обов’язків та скоєння службового злочину посадовцями різного рівня.

Юрій Кравець

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут