За тиждень розпочне роботу ювілейна Літня школа журналістики «Дня»

З 25 червня по 1 серпня у редакції газети «День» працюватиме Х літня школа журналістики. Стажування, яке цього року триватиме п’ять тижнів, проходитимуть 24 представники 11 регіонів країни, що пройшли попередній відбір: традиційно – Львівщини, Рівненщини та Київщини; вперше – Криму, а також Волині, Херсонської, Сумської, Черкаської, Полтавської, Харківської та Івано-Франківської областей.

Щороку «День» пропонує учасникам Літньої школи насичену програму: окрім роботи у режимі щоденної газети та виконання редакційних завдань, вона включатиме зустрічі зі знаковими постатями української політики, культури, інформаційного простору, майстер-класи від кращих журналістів «Дня», а також традиційний маршрут № 1 – екскурсійну подорож важливими з історичної точки зору місцями країни. Як говорить головний редактор «Дня» Лариса Івшина, «школа журналістики функціонує на двох стійких платформах – це газетна традиція і потреба в оновленні – ідентичність і модернізація».

Поспілкуватися з учасниками проекту наразі зголосилися дипломат, публіцист, письменник, епідеміолог Юрій Щербак, генерал армії України, Прем’єр-міністр 1995-1996 рр., секретар РНБО 1999-2003 рр. та міністр оборони 2003-2004 рр. Євген Марчук, економіст, громадський діяч та меценат, член Римського клубу Богдан Гаврилишин, дизайнер Павло Маков, шеф-редактор «Телекритики» Наталія Лігачова та письменник, публіцист, доктор філософських наук, проректор Острозької академії Петро Кралюк.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут