Затримано активістів, які мстились Адаму Мартинюку за мовний законопроект

В смт Любешів Волинської області годину тому міліцією було затримано активістів Громадянського руху “Відсіч”,  які в рамках кампанії “Помста за розкол країни” інформували місцеве населення, чому не можна голосувати за Адама Мартинюка.

Увагу міліції привернула ця листівка:

Нагадаємо, що  в одномандатному виборчому округу №23, до якого входить смт Любешів, має намір балотуватись перший заступник голови Верховної Ради Адам Мартинюк, який проголосував за скандальний законопроект Ківалова-Колесніченка “Про засади державної мовної політики”.

Активістів Ольгу Сало та Сергія Погорельчука було доставлено до Любешівського райвідділу міліції. Затримання проводив начальник Любешівського райвідділу міліції, полковник Хвесик Сергій Васильович.

 UPD: активісти вже вийшли з відділу міліції, на них було складено протокол про порушення ст. 152 КУпАП “Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів”.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут