Адміністрація Януковича покриває бездіяльність Януковича?

Знаєте, що це за документ? Це відповідь АП на запит з такими простими запитаннями:

1. Чи застосовував Президент України Віктор Янукович протягом свого перебування на цій посаді право вето до актів Верховної Ради України через порушення при їх розгляді та ухваленні встановленої Конституцією України та Регламентом Верховної Ради України процедури (зокрема – щодо особистого голосування народних депутатів)? Якщо так – то до яких саме?

 2. Чи вносилися Президентом України Віктором Януковичем протягом його перебування на цій посаді, як суб’єктом законодавчої ініціативи, до Верховної Ради України законопроекти, спрямовані на забезпечення можливости судового оскарження громадянами законів, прийнятих Верховною Радою України з порушенням процедури (в контексті норми ст.3 Конституції України “держава відповідає перед людиною за свою діяльність” та частини другої ст.55 Конституції України)?

Спробуйте знайти відповіді на поставлені запитання. Нам – не вдалося (може, звісно, погано шукали).

Отже, недоступ до інформації в АП прогресує. Як лікуватимемо?

Хочете нас підтримати?

donate Допомогти Інформаційному центру Майдан Моніторинг ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління нашої Організації nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.

1 Comment on "Адміністрація Януковича покриває бездіяльність Януковича?"

  1. Валера | 02-10-2012 15:54 at 15:54 |

    почему зто “бездеятельность”? Он по 14 часов в сутки работает, а к народу выходит только когда протрезвеет.

Comments are closed.