Адміністрація Януковича покриває бездіяльність Януковича?

Знаєте, що це за документ? Це відповідь АП на запит з такими простими запитаннями:

1. Чи застосовував Президент України Віктор Янукович протягом свого перебування на цій посаді право вето до актів Верховної Ради України через порушення при їх розгляді та ухваленні встановленої Конституцією України та Регламентом Верховної Ради України процедури (зокрема – щодо особистого голосування народних депутатів)? Якщо так – то до яких саме?

 2. Чи вносилися Президентом України Віктором Януковичем протягом його перебування на цій посаді, як суб’єктом законодавчої ініціативи, до Верховної Ради України законопроекти, спрямовані на забезпечення можливости судового оскарження громадянами законів, прийнятих Верховною Радою України з порушенням процедури (в контексті норми ст.3 Конституції України “держава відповідає перед людиною за свою діяльність” та частини другої ст.55 Конституції України)?

Спробуйте знайти відповіді на поставлені запитання. Нам – не вдалося (може, звісно, погано шукали).

Отже, недоступ до інформації в АП прогресує. Як лікуватимемо?

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Адміністрація Януковича покриває бездіяльність Януковича?"

  1. Валера | 02-10-2012 15:54 at 15:54 |

    почему зто “бездеятельность”? Он по 14 часов в сутки работает, а к народу выходит только когда протрезвеет.

Comments are closed.