Акції на захист мови в Дніпропетровську проводитимуть щоп’ятниці

9 липня в Дніпропетровську відбулася чергова акція з серії безстрокових протестів проти закону про мови. Близько двохсот прихильників різних опозиційних партій та патріотиних громадських організацій зібралися біля театру Опери та Балету. Були навіть учасники із Запоріжжя.

З площі перед Оперним учасники акції вирушили проспектом Карла маркса до Фестивального причалу. На людяних вулицях в центрі міста знайшлося чимало тих, хто підтримував учасників акції: вигукували “Слава Україні!”, водії сигналили з автівок, дехто з перехожих просто посміхався, хтось навіть долучався до ходи.

Дніпряни під час мітингу висловили підтримку учасникам протесту під Українським Домом в Києві. Протестувальники вирішили проводити акції в Дніпропетровську кожної п’ятниці о 18:00 біля театру Опери та Балету. До участі у заходах запрошують поетів, письменників, музикантів, готових виступити на підтримку української мови.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Акції на захист мови в Дніпропетровську проводитимуть щоп’ятниці"

  1. неУКРАЇНЕЦЬ | 11-07-2012 09:53 at 09:53 |

    ВСІ НА ЗАХИСТ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ВІД НАПАДУ ОКУПАЦІЙНОЇ ВЛАДИ!!!!!!!!!!!!!

Comments are closed.