Дачники хочуть йти до губернатора

09 липня 2012 р. були проведені звітно-виборні збори членів СТ ” Платан” , присутніх було 414 людей згідно протоколу ведення зборів. Дане товариство садоводів  нараховує 2068 ділянок.

Це ж що таке повинно було трапитися, щоб в літній сезон дачники-садоводи зібралися на збори?

А сталося наступне.

Ще весною один із членів товариства запропонував  кандидатуру Яриги Павла Івановича на посаду голови правління  СТ ” Платан”. Звичайно, не маючи іншої кандидатури, 210 членів товариства на звітно-виборних  зборах 29.04.2012 року  обрали запропоновану  кандидатуру і сильно про це згодом пожалкували.

Садоводів  не влаштовує багато речей :  грубе відношення голови правління до членів товариства, непрозора фінансова діяльність, нецільове використання коштів, неправомочність і необгрунтованість підвищення  сплати членських внесків…

Ярига П.І. на своє виправдання розказав  мені про труднощі з водопостачання, необхідності заміни устаткування. На моє запитання, як він планує вирішити конфліктну ситуацію , адже одержує від них 2,500 грв. зарплати,  він відповів:  – А зачем мне с ними обьясняться ? У них что на собрании было 51 % от всего количества ? (хоча за нього голосувало всього 210 членів товариства). І  основний його аргумент : – Ну и что , что они мной недовольны?   Януковичем  недовольны 60% населения, а ничего работает Президентом!

У вівторок, 10 липня члени новообраного правління склали  акт про відсутність на роботі Яриги П.І. Також в цей  день вони зареєстрували заяву на ім’я Яриги П.І. , в якій просять останнього бути присутнім 11.07.2012 року о 09 год. на робочому місці  і передати печатку і всі установчі документи.

Садоводи налаштовані рішуче. Знаючи, що Ярига знайде 10 причин, щоб утриматися на посаді голови правління, люди збираються  на прийом до губернатора.3 Comments

  1. Ярыга за счет дачников погашает свой личный кредит!!!

  2. Орлова оформила своего мужа, который еле передвигается, сторожем трактора!!!

  3. Энергетик Козлов избивает дачников и грозит поджогом дач, если не будут сдавать деньги!

Comments are closed.