Франко Фест шукає таланти!

Під час фестивалю в селі Нагуєвичі планується проведення літературного слему. Для участі в поетичному батлі потрібно подати заявку за адресою, вказавши прізвище, ім’я, місто та подавши власний вірш.

Конкурс буде складатися з двох етапів: спочатку читатимуть поезії Івана Франка, а наступного дня – свої творіння. Окрім грошової винагороди, переможець отримає можливість виступити на літературних читаннях корифеїв батлу, який відбудеться на третій день фесту.

Правила літературного слему:

  • І тур – це виступ тривалістю дві хвилини, ІІ тур – трихвилинний, та чотирихвилинний – фінальний. У разі перевищення часового ліміту за кожні п’ять секунд з учасника знімається один бал.
  • Вірші зачитуються будь-якою мовою.
  • У голосуванні приймають участь друзі та гості фесту. Останні можуть придбати комплекти оцінок за грошову плату (найменший внесок 1 грн). Після кожного етапу конкурсу проводиться новий аукціон. 80% зібраних коштів будуть вручені переможцю конкурсу.
  • У загальний тур потрапляють автори, які попередньо подали заявку на участь у «Батлі», або ті, що виявили бажання прийняти участь під час загального туру.

Детальніше .

Нагадуємо, що Франко Фест відбудеться 27-29 липня у селі Нагуєвичі (Львівська область). На музичній сцені виступатимуть відомі гурти: Мері, Флайзза, Rock-H (Рокаш), КораЛЛі, Пікардійська Терція, Веремій, Гайдамаки, Рутенія, The Вйо, Оt Vinta, Фліт, Тартак. Список гуртів музичної сцени активно доповнюється новими виконавцями.

Надія Швадчак

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут