Активісти кампанії “Помста за розкол країни” готують антикомуністичний похід до виборчого округу Мартинюка

14 липня в селі Ветли Волинської області червоні бандити побили дівчину та хлопця, які в рамках кампанії “Помста за розкол країни” поширювали листівки з роз’ясненням, чому не можна голосувати за уродженця цього села – першого заступника голови Верховної Ради Адама Мартинюка.

Кампанія “Помста за розкол країни” охопила вже майже два десятки мажоритарних округів і далі шириться по всій Україні. Її мета – відсторонення від влади тих, хто проголосував за антиукраїнський законопроект Ківалова-Колесніченка “Про засади державної мовної політики”. А Мартинюк не лише голосував, але й особисто, порушивши всі можливі норми регламенту Верховної Ради, керував цим злочинним голосуванням.

Ми вважаємо, що для України буде ганьбою, якщо від краю, де зародилася УПА, до парламенту пройде комуніст, який, використовуючи свою посаду, цілеспрямовано “підгодовує” свій майбутній мажоритарний округ. І якщо комуністи дозволяють собі навіть на Волині бити людей, то що вони собі дозволятимуть в інших областях, прийшовши до влади?

Як відповідь на комуністичне свавілля активісти кампанії планують найближчим часом здійснити чисельний агітаційний похід на округ віце-спікера і закликають всіх адекватних бажаючих долучитися до цього походу особисто або допомогти йому фінансово (гроші потрібні на друк листівок і транспортні витрати).

Кошти можна перерахувати на картку “Приват-банку” 4405882301956078 або передати безпосередньо організаторам кампанії. З-за кордону можна здійснити перерахунок за системою PayPal: Oksana24@live.com

З усіх питань можна телефонувати за номерами: 0661365984, 0978046589, 0634529709

Громадянський рух “Відсіч”

УВАГА! Це повідомлення не стосується людей, які розглядають похід як розвагу чи марш вулицями волинських сіл з криками “Комуняку на гіляку “. Мета походу – не покращити власний настрій псуванням нервів нечисленному комуністичному волинському електорату обзивалками чи суперечками про УПА, а розклеїти і роздати людям якомога більшу кількість листівок, аби переконати тих мешканців, які не голосують за комуністів, але готові проголосувати особисто за Адама Мартинюка, який посилено роздає на Волині “гречку”, в недалекоглядності такої їхньої позиції. Агітуючи проти Компартії та Мартинюка, ми маємо не перелякати чи зганьбити не дуже свідому частину виборців округу, а достукатись до серця й сумління людей. Бо, якщо в нас будуть спотворені ненавистю обличчя та непривабливий вигляд, ці люди після нашого від’їзду назло нам підуть і проголосують за комуніста Мартинюка.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

2 Comments on "Активісти кампанії “Помста за розкол країни” готують антикомуністичний похід до виборчого округу Мартинюка"

 1. юрій кобзенко | 19-07-2012 18:42 at 18:42 |

  ГЕН-СМІТТЯ.
  Якось мудрі люде по телебаченню вражали усілякими жахами. Про віруси розповідали. Виявилося, що вони (як сміття), потрапляючи до нашого організму, стають складовою нашої ДНК і… Контролюють нас, командують нашим організмом, призводячи навіть до затьмарення розуму. Божевілля? Іноді, як ВІЛ СНІД, виступають в ролі вихователів людини, адже першими постраждалими від нього стали усілякі збоченці та наркомани.
  Давайте розглянемо все це вкупі, через корені мови Мойсея. Так «сміття» матиме значення: Зе, – це (як і церковнослов’янське «Се»), а МТа, смерть. А от «вірус»: Бі, – в, РуСС, – розвіяне, розпорошене, розсіяне (сміття Всесвіту й Землі). Пролунало запевнення, що вже 1/3 нашої ДНК – це віруси. Те що залишилося рідного нам, – 2/3, тобто 0, 666… Останній перепис населення України показав, що в перекладі на людський ресурс, тих руССкіх зайд, десь 1/5. Неначе менше 1/3, та не слід забувати про їхніх байстрюків, від «папєрєдніків», – гоголівських «мёртвых душ» та інших зозуляток… До речі, – ви знаєте, чом у всих народів назва має складову «ку-ку», а ми кажемо зозуля?
  Прошу не чіпляти мені ярлика русофоба, бо мої дід і тато з Пензенської губернії і всі його брати й сестри жиють, як не в Москві, так у Оренбурзі, чи Ставрополі. Просто тато не нажиралися шмурдяку, а ненька не нализувалася бормотухи, перед тим, як зачати мене, от я й опанував добре українську, а в 50 іще й арабську почав вивчати та мову Святого Письма. Все те призвело до написання словника «Матір мов», де розтлумачив 7000 вживаних нами слів (відгукніться, d-bazan@ua.fm, скину), що відкрило очі на ту «лапшунауши», яку й досі нам вішають синодально-луб’янські мудрили, навіть спілкуючись нашою, солов’їною. Тим радєтєлям мовної політики, із Кремля давали вказівки по складанню наших словників. Погортайте радянські видання і побачите безліч кальок, максимально наближених по звучанню до подібних в Росії. Це дало змогу тим вірусам-науковцям, заплутати людей в розумінні таких слів, як «русЬ» (головний) та «руСС» (розпорошення, розсівання. Перекотиполе, бур’ян, рос. сорняк), щоби переконати в кревній спорідненості народу України, та безлічі «роССиян», – народів від Бресту до Берингової протоки, що межує з американською Аляскою, котру Россія (Ни пяди родной зямли никому не отдадим!), про…ла.
  Ще Єкатєріна – ІІ, запровадила кримінальну відповідальність за пошуки титульної нації в її імперії. Не існує такої. Лиш Сталін, запровадивши прописку, до паспортів записував мільйонам представників різних народів національність «руССкий», аналогію котрих бачимо зараз у природі – це штучно створені (схрещенням) бджоли-вбивці. Вони підлітають гуртом до вулика й починають переконувати охорону, що вони, – СВОЇ! Поки охорона відволікається на дискусію, ті протягують свою бджоломатку до центру вулика і створюють умови для розмноження та розсівання своїх феромонів, що збиває з пантелику й пригнічує родину господарів вулика призводячи до їхнього вимирання. Зозулятко взагалі не панькається, – знищує! По ПРАВУ НАРОДЖЕННЯ в ісконносвоєму!!! гнізді.
  В армійській Ленінській кімнаті нашої роти висів плакат з паспортом Лєніна й у графі «національність» у нього було записане, «ВЕЛИКОРОСС», що досить дивно для людини єврейського походження. Хоч насправді, за царя, такого не було, вказувалося лиш віросповідання. Колись Михайло Ломоносов, вирішив, що вчений має право писати правду, та виклав справжню історію теї держави і… «загримів» до буцегарні, де застудився і невдовзі сконав.
  Та, повернемось до вірусів. Виявляється, що вони помирають при високій температурі організму, котру ми весь час збиваємо, не відаючи, що Мойсеєве слово «ха-ХоЛ», – це Фенікс, котрий відроджується лиш у вогні згоряючи. Нам же «тицяють під носа» язик вєлікого і могучєго єврея Пушкіна, як взірець довершеності мовотворення «забуваючи», що навіть російські вчені й письменники вказують на… Так Є. Савельєв у книзі «Казаки», 1915 рік, вважає невдалим, поєднання грекосолунськомакедонськоморавськоцерковнослов’янськокиївського набору слів з московськосуздальським говором фіноугорських племен. Письменник М. Шишкін лауреат усіляких міжнародних і російських премій (за книгу «Письмовник»), називає слова руССкого языка, – «мертвечиной и дохлятиной», а вчений-мовознавець Лосєв, вказує на те що вся мовознавча наука Росії про «руССкий язык» – «дилетантизм и дремучесть».
  Слово «ген» має два значення у мові Святого Письма, «щит» і «вихователь». Тож варто замислитись, кого захищають слова того язика, всілякі там «Павліки Морозови», «Тімур і його команда» та «Васьки Трубачови», на котрих виховували нас і вони ще й досі засмічують наші бібліотеки. Годяться вони, хіба-що для… Ну, вже самокрутки лиш наркомани роблять, туалетного паперу вдосталь… На розпал? Та й то, лиш десь «на шашликах». Сміття можна переробити і мати з нього користь. В часи Мойсея не практикувалась переробка сміття, тож він і чекав 40 літ, допоки воно не перепріє в землі. А нам… Ну поміркуйте, чи все у вас із головою в порядку, коли купляєте: «Московський комсомолец», «Комсомольскую правду». Яку вам там правду напише здохлятина? Що ви дУрні? Чи й досі мрієте про московську прописку? Так із вас, за неї, вимагатимуть довести вірність Росії, десь на мінних полях Кавказу, стежках наркотрафіку Паміру… А дівчатам… Сподіваєтеся, що на Твєрской, не зразу здогадаються, що ви «хахлушки», та й то, – якщо рот зайнятий буде… А балачки вас видадуть, як би там не «акали». Перевірено.
  Юрій Кобзенко, автор словника «Матір мов».

  • Слава | 21-07-2012 12:08 at 12:08 |

   Ну пане Юрію, великий респект – тобто повага! Глибоко та переконливо. Дуже вдячний за слова мудрості.

Comments are closed.