Член політради партії Королевської вступив до фракції Партії регіонів

Член політради “опозиційної до режиму” партії Королевської “Україна – вперед!” народний депутат Сергій Харовський вступив до фракції Партії регіонів у Верхо. До цього він був членом фракції “Наша Україна – Народна Самооборона”, куди потрапив за квотою екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

Також до фракції Партії регіонів сьогодні перейшов ще один колишній НУНСівець Сергій Василенко – зять опозиціонера Геннадія Москаля.

5 червня обидві ці “тушки” проголосували за розкольницький законопроект “Про засади державної мовної політики”, після чого з фракції НУНС їх виключили.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

2 Comments on "Член політради партії Королевської вступив до фракції Партії регіонів"

  1. ОЛЕСЯ | 04-07-2012 02:00 at 02:00 |

    Чи треба дивуватися? мене не здивує, коли правиця Тимошенко Королевська нарешті скине капішончик і відкриє свою мармизу партії реґіонів. Це ж ясно, як день, що добра частина БЮТу якраз і “сплячі” реґіонали.

  2. ОЛЕСЯ | 04-07-2012 02:16 at 02:16 |

    Окремо заслуговують “освітити воду” НУНС. Дійсно сумно, що мотлох без перешкод пролазить у найвищі ешелони влади, та ще й послуговується драбиною. Невже ніхто не знав щих пройдисвітів Харовського і Василенка? Невже вони так чемно поводилися, нічим себе не зрадили?
    Дорогі, якщо так далі буде набиратися на депутатський віз, як гній , то скільки б не творилося нових партій з найпатріотичнішими гаслами ДАЛЕКО МИ НЕ ЗАЙДЕМО. До політборо БУДЬТЕ ВИБІРКОВІШИМИ ДО ПІДБОРУ КАДРІВ.
    А тим двом плюгавцям ганьба довічна! На місці Геннадія Москаля я б подарувала ту преславну футболку тому “затю”, бо ВЛСНЕ ВІН ПЕРЕКІНЧИК і таки “МОСКАЛЬ” по духу, а не по прізвищу. Падлюка та й годі!

Comments are closed.