Донеччина: Партія регіонів вручає тюнери для цифрового телебачення

24.07.2012 року у комунальній газеті «Вечерняя Макеевка» вийшла публікація під назвою «Цифра» стучится в дома, благодаря Партии регионов». У публікації повідомляється про те, що представники Кіровської районної у м. Макіївка організації Партії регіонів вручили двом громадянам похилого віку тюнери для цифрового телебачення та підключили їх до телевізорів. Керівник апарату Кіровської районної організації Партії регіонів Юлія Урядникова у своєму коментарі комунальній газеті зазначила, що «реакція людей, які стали учасниками цієї програми, свідчить про віру народу» в свого Президента. Телеканал «ЮНІОН» також показав сюжет про цю акцію місцевих регіоналів. У ньому повідомлялось, що Партія регіонів у найближчий час вручить телевізійні тюнери ще п’ятьом мешканцям Кіровського району Макіївки. Нагадаємо, що в Україні реалізується державна програма по забезпеченню населення засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення.

Громадські спостерігачі ДОО ВГО «Комітет виборців України», які діють в межах загальнонаціональної кампанії Громадської мережі ОПОРА, зателефонували до громадської приймальні Партії регіонів у м. Макіївка. Представники громадської приймальні цієї політичної сили повідомили, що для отримання безкоштовних тюнерів громадянам пільгових категорій необхідно звернутися до територіальних управлінь праці та соціального захисту. Після отримання тюнера громадяни можуть подати до громадської приймальні Партії регіонів заявку на безкоштовне налаштування обладнання за місцем їх проживання.

Враховуючи те, що передвиборчі акції окремої політичної сили тісно пов’язані із урядовими заходами, громадські спостерігачі вимагають від органів влади публічно заявити про недопустимість використання державних програм у політичних цілях. Крім цього, органи влади та Партія регіонів мають офіційно повідомити, чи вручались представниками політичної сили тюнери для цифрового телебачення, які були придбані за державний кошт.

http://oporaua.org/news/1718-donechchyna-partija-regioniv-vruchaje-tjunery-dlja-cyfrovogo-telebachennja

About Віталій Овчаренко 449 Articles
Журналіст, громадський діяч, Донеччанин, ветеран російсько-української війни.