«Очима культури» № 28. Таємничий і трагічний Артем Ведель…

 

Як черговий зразок телепередач «Очима культури», пропоную відвідувачам «Майдану» сюжет із міні-серії телепередач про засновників класичної традиції в українській хоровій музиці. Телесюжет «Очима культури» № 28 розповідає про творчість і трагічну життєву долю киянина Артема Веделя (Артемія Ведельського).

 

 

 

Марко Роберт Стех. «ОЧИМА КУЛЬТУРИ». № 28. Артем Ведель.

 

Канадська телемережа КОНТАКТ.

Як нам допомогти ?

Допомогти нам ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.

Хочете в нас вчитися?

Запис до Школи Інформаційної Безпеки

2 Comments on "«Очима культури» № 28. Таємничий і трагічний Артем Ведель…"

  1. ОЛЕСЯ | 29-07-2012 15:59 at 15:59 |

    Сердечно дякую, шановний Пане Професоре, Марко Р. Стех, за надзвичайно цікаву розповідь про одного з найулюбленіших і майже загадкових Українських композиторів кінця ХУІІІ початку ХІХ століття Артемія Веделя (Ведельського). З огляду, що правонаступниця царського режиму – комуністична Pосія заборонила поширювати будь-яку правдиву інформацію, моє покоління має дуже скупі знання про нашого надзвичайно талановитого краянина. Дякувати Богу, що є такі віддані люди, як Ви, які відновлюють пам’ять віків і не дозволяють канути у небуття цінностям створених Українською Людиною – часто-густо у неймовірно важких умовах. Бажаю Вам Божої ласки та наснаги до нових здобутків у царині Української культури.

    • Марко Роберт Стех | 30-07-2012 18:07 at 18:07 |

      Пані Олесю! Щиро дякую за Ваш позитивний відгук на мій телесюжет про Артемія Веделя! Сьогодні або завтра поставлю на «Майдан» передачу про інших двох занадто мало відомих киян: малярів Олександра Мурашка та Абрама Маневича. Маю надію, що Вам буде цікаво… Всього найкращого. МРС

Comments are closed.