Голодуючі “Українського дому”: Звернення до Українського народу (2012-07-13)

Сьогодні, 13 липня 2012 року о 12:00 сплив час, відведений Президенту України на виконання вимог голодувальників. Ми вимагали від нього публічно заявити, що він в жодному випадку не буде підписувати законопроект №9073, оскільки він приймався з грубим порушенням Конституції України.
Віктор Янукович їх не виконав, незважаючи на те, що голодування триває протягом 7 днів, а троє учасників акції було госпіталізовано.
Таким чином, Віктор Янукович публічно продемонстрував, що він не виконує функції Президента: не є гарантом додержання Конституції України.
Ми вважаємо, що влада свідомо запустила процес прийняття законопроекту «Про засади державної мовної політики» з метою внести розкол у суспільстві напередодні парламентських виборів.
Переконані, що таким чином Партія Регіонів намагається відвернути увагу людей від провалів в соціальній та економічній сфері, корупції, свавілля судів, прокуратури та міліції, від репресій бізнесу, тиску на журналістів та згортання свободи слова. Ми глибоко стурбовані репресіями з боку влади щодо незалежних ЗМІ (телеканали ТВі, 5 канал, АТВ) і вважаємо за необхідне протидіяти цьому.
Вважаємо, що в Україні відбулося повалення Конституційного ладу та узурпація державної влади громадянином Януковичем Віктором Федоровичем.
Громадяни України, не будьте байдужими та приєднуйтеся до активних дій із захисту української мови як єдиної державної, свободи слова та конституційних прав людини.
Закликаємо свідомих громадян України негайно приїхати до столиці України з метою унеможливити подальші протиправні дії чинної влади.

13.07.2012                                             Громадська ініціатива «Український дім»

Секретар                                                    Веремієнко Олег

Голова                                                         Шкутяк Петро

Джерело / fb

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут