Миколаїв. Акцію проти мовного законопроекту намагається зірвати міліція

16:50. Сьогодні о 16 годині у Миколаєві мала відбутися акція проти “мовного” законопроекту. Організатори – миколаївський “Сокіл” і позаорганізаційні місцеві патріоти. Хлопці йшли організованою ходою до Миколаївської ОДА, і їх затримала міліція – на підставі того, що нібито надійшов анонімний дзвінок, мовляв, вони дорогою лаялись матом і били лайтбокси.

Затримано було понад 20 чоловік. Їх відвезли до Ленінського відділення МВС у Миколаєві, але близько 16:30 усіх відпустили, оскільки у одного із затриманих, Володимира Губського, на руках була заявка на проведення акції.

Щойно активісти повернулися під ОДА і розпочали мітинг, до них підійшли двоє працівників МВС в цивільному (яких упізнали в обличчя місцеві хлопці) і силою відібрали прапори. Почалася штовханина, після якої ті двоє зникли в невідомому напрямку.

Один з організаторів акції, Володимир Божко, підійшов до майора МВС Мазуніна Сергія Михайловича з управління громадської безпеки МВС у Миколаєві і поскаржився на дії цих двох у цивільному. На що той відповів: “Я нічого не бачив, не заважайте мені, я забезпечую громадський порядок” – під цинічний сміх беркутівців та інших ментів.
Зараз на місці приблизно 20 мітингувальників і 20 працівників МВС.

Інформація телефоном від Володимира Божка через київського активіста Павла Подобєда.

http://bilozerska.livejournal.com/643366.html

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут