Хроніки відстоювання державної мови. 23.07. Херсон

Новий тиждень розпочався яскраво.

Біля намету співали козацьких пісень:

Впродовж дня до намету кілька разів підходили люди, які настійливо задавали питання, на які відповіді навіть й не існує. Як, наприклад, цей хлопець, який разів з п’ять в різному контексті повторив запитання “А які ще акції ви плануєте робити?” при тому на зустрічне питання “Чи готові ви підписатися на захист мови/ТВі?” крутився, як вуж на пательні:

Проте нам додавали оптимізму батьки та їхні діти.

Дмитрик у садку вивчав багато віршів, але за літо призабув. А от його сестра Марійка вагалася-вагалася, але вірш “Гай” все ж таки згадала і розказала:

Ігор, 9 років, вчиться у російськомовній школі, українських творів знає небагато, але отримав заохочувальний приз і поїхав вчити із обіцянкою неодмінно повернутися:

Марку 5 років, він може цілувати маму і віршиком також:

Під кінець дня нам повезло на знайомство з цими двома подружками, які легко і просто розказали кожна по віршу

а потім ще й привели до нас свою подружку. Саша, хоч і співає в ансамблі, все одне хвилюється і соромиться.

Дякуємо вам дівчатка за наш чудовий вечір!

Приходьте, співайте, танцюйте, спілкуйтеся, грайте!

ФотоОлександра Базилєва, Валентини Крицак, Людмили Ямщикової

Координатор Майдан Моніторингу на півдні України (Одеська, Миколаївська, Херсонська області). Сфери компетенції: проектне мислення, громадянське суспільство, суспільний діалог, інформаційні технології.

Хочете нас підтримати?

donate Допомогти Інформаційному центру Майдан Моніторинг ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління нашої Організації nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.