Ініціатива Friendly Ukraine: підсумки після Євро-2012

Нагадаємо, Friendly Ukraine – це  позаполітична ініціатива з європейської інтеграції України на рівні “люди для людей”. Напередодні та під час Євро-2012 українські громадяни, координуючи свої зусилля через соціальні мережі, пропонували туристам БЕЗКОШТОВНУ допомогу: житло, трансфер від аеропорту до міста, англомовні ексурсії, перекладацькі та інформаційні послуги.

 За попередніми даними, пропозиціями безкоштовно погостювати у мешканців міст, що приймали чемпіонат, скористалися понад 1000 іноземних туристів. У багатьох випадках українці, що запрошували іноземців погостити в себе вдома, надавали їм дружні послуги  з  трансферу та екскурсій містом.

 Більше 1 500 українців висловили бажання надавати туристам лінгвістичну допомогу, сигналізуючи про свою участь в ініціативі Friendly Ukraine відповідним значком або футболкою.

 І без сумніву, волонтери Friendly Ukraine зробили вагомий внесок у формування позитивного іміджу України, адже про ініціативу повідомила більшість світових медіа, що висвітлювали події навколо Євро-2012.

 “Команда Friendly Ukraine висловлює подяку Міжнародному фонду «Відродження», який підтримав нашу ініціативу, та сподівається, що по завершенні Євро ця ідея житиме й розвиватиметься за прикладом міжнародної спільноти мандрівників, що базується на сайті www.couchsurfing.org”, зазначила координатор громадської ініціативи Вікторія Світлова.

Наша сторінка в мережі Facebook: https://www.facebook.com/wearefriendlyukraine

Наші сайти:
www.rooms4free.org.ua – безкоштовне житло
www.2012well.com.ua – безкоштовні гіди, трансфер
www.Icanhelpu.com.ua – безкоштовна допомога і переклад

Контактні особи:

Вікторія Світлова, 050 669 52 29

Дмитро Василлєв 050 330 39 08

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут