Карочє, я работаю на заказчіка, чтоби клоуни лєталі, трактори пукалі, а звьозди чєсалі мнє яйца

Депутат-регіонал Вадим Колесніченко висловив на прес-конференції у Луганську готовність до бійки, димових шашок та вибухових пакетів під час розгляду мовного законопроекту у другому читанні.  Він висловив сподівання, що документ буде розглянутий після 4 липня, до кінця поточної сесії Верховної Ради.

Зараз в соціальних мережах ширяться повідомлення про збір людей для мітингу. У них не вказується, за що чи проти чого закликають людей протестувати, проте Радіо Домівка зателефонувала за вказаним там номером і ми, сказавши, що хочемо заробити на мітингу, довідались від дівчини Даші, що за участь у мітингу в підтримку російської мови 4 або 5 липня обіцяють 170 грн. Це при умові, якщо людина стоятиме зранку до 18.оо.

Ми хотіли більше дізнатись про організаторів мітингу і зателефонували хлопцю на ім’я Нікіта. Але через поки що обмежені ресурси ми не змогли придбати програму, у якій відсутній звуковий сигнал, що попереджує абонента про запис. Нікіта зрозумів, що його записують і він повідомив, що просто збирає людей на захист російської мови без плати за мітинг. Після цього цього дзвінка, нам почали телефонувати з декількох номерів  і намагалися зрозуміти, хто ми такі, відвертали увагу від факту, що за мітинг в підтримку російської мови платиться, а на прикінці нахамили. Пропонуємо записи телефонних розмов.

Тим часом активісти громадського руху “Відсіч” цього тижня здійснили поїздку до Ковеля, Шацька, Ратного, Чуднова та Вільшанки, де роздавали та розклеювали листівки з поясненням, чому не можна голосувати за кандидата у Верховну Раду від Партії регіоноів по цьому округу Івана Смітюха,  а також чому не можна підтримувати брата політика Григорія Смітюха, який проголосував за мовний законопроект у першому читанні. У Ковелі та Чудневі місцева влада разом з міліцією намагалась завадити інформаційній кампанії “Помста за мову”. Ці ж активісти також зробили інформаційну кампанію в Одесі, де за мажоритарною системою балотується один із авторів законопроекту “Про засади державної мовної політики” Сергій Ківалов. Вони обіцяють надалі плідно працювати над кампанією “Помста за мову” у тих округах, де балатуються депутати, картки яких проголосують за мовний законопроект у другому читанні. Вони також стверджують, що їхня діяльність буде направлена проти тих депутатів, які не будуть перешкоджати прийняттю законопроекту.

Громадські організації активно закликають українців прийти у понеділок 2 липня на 10 годину під будівлю Комітетів Верховної Ради. Там погоджувальна рада буде вирішувати долю мовного законопроекту №9073. Також акції протесту на захист української мови плануються у цей день О 13:00 в багатьох обласних центрах України біля обласних державних адміністрацій.

Микола Мирний

ведучий програми “Україна за тиждень” на Радіо Домівка

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

2 Comments on "Карочє, я работаю на заказчіка, чтоби клоуни лєталі, трактори пукалі, а звьозди чєсалі мнє яйца"

  1. Писач | 02-07-2012 01:30 at 01:30 |

    відсутні гроші на програму без сигнала – пишіть на бобінний магнітофон

  2. кармалюк | 02-08-2012 21:31 at 21:31 |

    Папірці №9073 «прийняті »ТУШКАМИ шахрайським голосуванням НА ЧОЛІ з В.Литвиним-Чічіковим ЗАКОНОМ називатись НЕ МОЖУТЬ. Скільки в залі, скільки на табло ? Про що мова ? Як Президент може затверджувати нелегітимний документ ? Тоді він знову стане злочинцем. Додасться ще йому одна стаття КК, за етноцид українського народу.

Comments are closed.