Комунальних психіятрів Харкова примушують до “язичія”. План по медсестрам і санітаркам виконали.

Комунальна установа психоневрологічний диспансер №3. У робочий час за “командою згори” співробітниця віддлілу кадрів збирає підписи як вона каже “за русский язик”, згідно з рознарядкою потрібна певна кількість підпісів лікарів і певна кількість підписів середнього персоналу. Лікарі переважно виморожуються і тихо саботують. План по медсестрам і санітаркам виконали.

З обговорення:
— це вже третій випадок: ХНУРЕ, ХПІ, я думаю, що з усіх бюджетників збирають підриси, не рахующи наметів, що стояли біля метро. Як би людям пояснити, що їх вводять в оману?
— Я пояснюю. Що закон назиається зовсім по іншому і потребує коштів. Кажу, краще зберемо підписи щоб нам підвищили зарплату. Але ж з усіма не поговориш…
— Мені от цікаво, чи тільки у Харкові така ініциатива?

Джерело

Майдан-ІНФОРМ: Наступним об’єктом примусу до “язичія” будуть пацієнти психіятрів? Себто,– психічнохворих та неповносправних людей.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут