Київській владі, котра обмежила право на мирні зібрання, не все з медом

Справа про незаконність рішення Київради від 24.06.99 №317/418 “Про затвердження Порядку організації та проведення в м.Києві недержавних масових громадських заходів політичного, релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру” підлягає подальшому судовому розгляду.

 Так вирішив 24.05.12 Київський апеляційний адміністративний суд, розглянувши відповідну апеляційну скаргу участника “Майдан-моніторингу” на ухвалу суду першої інстанції, котрий, було, спробував “відфутболити” позова, вигадавши “пропуск строку звернення до суду”. Текст рішення суду – ТУТ.

Нагадаємо, зазначене рішення Київської міської влади оскаржується у зв’язку з принциповою протиправністю (вихід за межі встановленої законом компетенції), так і у зв’язку з тим, що низка положень суперечить правовим актам вищої юридичної сили та рішенню Конституційного суду України (зокрема – в частині визначення строку завчасного повідомлення про намір проведення мирних зібрань).

Тож далі – буде.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут