На Тернопільщині селяни перекрили трасу державного значення з вимогою захистити їхні права

Близько 500 мешканців села Великий Ходачків Козівського району Тернопільської області перекрили трасу державного значення Тернопіль – Стрий – Кіровоград – Знам’янка з вимогою вплинути на ситуацію з розташуванням птахокомплексу у їхньому селі, яке вони вважають незаконним та таким, що загрожує екологічним лихом.

Люди вже не вперше мітингують проти будівництва птахокомплексу у цьому селі – громада Ходачкова протестує вже три роки. Кажуть, ферма по вирощуванню індиків загрожує їхньому здоров’ю. Написали вже 46 звернень до різних інстанцій, але отримали лише відписки.

«Завтра відбуватиметься судове засідання з приводу визнання недійсним договору про оренду землі між Великоходачківською сільською радою та підприємством «Агропродсервіс Плюс», – розповідає протестувальниця Ольга Деркач, яка мешкає у селі. – Тому люди сьогодні вийшли, аби заявити про себе і домагатися того, щоб суд виніс справедливе і законне рішення, враховуючи думку селян».

Правоохоронних органів поки на місці немає. Водночас через перекриття дороги на трасі вже утворився затор із близько 100 автомобілів.

Джерело

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут