Завдяки Колесніченку та Ківалову мешканців Макіївки та Попасної закликали не голосувати за Партію регіонів

Кампанія політичного знищення Партії регіонів, яка розпочалась через намагання регіоналів прийняти розкольницький закон “Про засади державної мовної політики”, дійшла до міста Макіївки на Донеччині та райцентру Попасна на Луганщині. Там знайденими через соціальні мережі місцевими активістами були розклеєні російськомовні листівки з цифрами і фактами “покращення життя вже сьогодні” і закликом не голосувати на осінніх парламентських виборах за Партію регіонів. Як і попереджали Партію регіонів активісти кампанії перед її початком, в листівках немає жодної згадки про мову. Зміст агітматеріалів полягає виключно в економічних, соціальних та інших провалах правлячої партії.

Як нам допомогти ?

Допомогти нам ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.

Хочете в нас вчитися?

Запис до Школи Інформаційної Безпеки

1 Comment on "Завдяки Колесніченку та Ківалову мешканців Макіївки та Попасної закликали не голосувати за Партію регіонів"

 1. мар"ян. www.verkhola.narod.ru | 02-07-2012 15:46 at 15:46 |

  Слава Ісусу Христу !

  ПР (партія Розбійників),-як і решта московських холуїв-( кпу,вітренківці і т.д.),-мають мати в Україні те,-що й опозиція в рускій федерації !!!…

  А ще ліпше,-заборонена Новою українською владою,-з позбавленням їх членів,-Усіх,громадянських прав,-за антиУкраїнську діяльність !!!…

  П.С.

  Вихід зі ситуації,-в Україні,і не тільки,-описано,на моєму сайті…

  В матеріалі-” Про поточний політичний момент… “…

  Ви,-дієте,по цьому плану ?…

  Слава Україні !

  svidoctvo@ukr.net – Ніхто,Ніщо,…недостойний раб Божий-мар”ян. http://www.verkhola.narod.ru

Comments are closed.