Округ тушки, яка проголосувала за законопроект КаКа, повторно накрили закликами не голосувати за неї

Суботнього ранку в Житомирі з’явилася група молодих людей з Києва у вишиванках, яких зустріла так само вдягнена група людей з числа місцевих мешканців.

Активісти розділились на групи та розійшлися по місту клеїти й роздавати листівки із закликом не голосувати на майбутніх парламентських виборах за Олега Черпіцького, тушку, який пройшов до Верховної Ради за списком БЮТ, а зараз є позафракційним, і який 3 липня повторно проголосував за розкольницький законопроект Ківалова-Колесніченка “Про засади державної мовної політики”.
Заклеївши листівками Богунський район Житомира, частина якого входить до 67-го виборчого округу, де має намір балотуватися О. Черпіцький, у другій половині дня всі групи зійшлися в центрі Житомира  й розгорнули банер “Час дати ВІДСІЧ” та великий плакат “Хто проти Партії Регіонів – підходьте сюди”, продовжуючи роздавати перехожим листівки та записуючи бажаючих долучитися до кампанії.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут