Після того, як пішли політики. Ніч під Українським домом з 6 на 7 липня

Зараз (7 липня, 1:30 ночі) я сиджу на сходах біля Українського дому. Тут ночують сотні півтори людей – переважно молодь. Дехто спить, але більшість сидить на сходах, дивиться мультик на проекторі, встановлення якого якимсь чином відвоювали у ментів. Хтось неголосно співає під гітару. Всі спокійні і якісь піднесено-вмиротворені.

“Беркути” підігнали свої автобуси під службовий вхід Українського дому і сидять у них. Поки що все тихо.

Зустріла багатьох знайомих, серед них – правозахисника Володимира Лесика. Він каже, що мета людей, які залишилися – показати, що опозиційні політики можуть домовлятися-торгуватися з владою за себе, а не за них. “І скільки ми тут протримаємося тепер, вже неважливо”. Розповів, що сам чув, як Олексій Г., помічник відомого нардепа від опозиції, просив ментів розігнати тих, що залишилися.

Я поки що тут.

1:50. Мультфільм закінчився, дивимось фільм “Пропала грамота”.

2:00. Піднімається вітерець. Щойно вітром здуло зі сходів і перекинуло проектор. Його вже встановили на місце і привантажили залізною хрестовиною від парасолі.

Фото тут http://www.bilozerska.info/?p=8864

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут