Студенти-драгоманівці «подякували» своєму ректору за підтримку законопроекту Ківалова-Колесніченка

В рамках кампанії «Помста за розкол країни» студенти Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова розповсюдили серед абітурієнтів та їх батьків близько тисячі листівок з інформацією про відомі факти порушень прав студентів. Учасники вступної кампанії охоче брали і читали листівки; багато, хто з батьків серйозно переймалися масштабами порушень в університеті, куди планували віддати вчитися свою дитину, а чимало абітурієнтів після прочитання листівки розверталися і йшли геть – подавати документи в інші столичні виші.

Студентське незадоволення спрямоване в першу чергу на ректора університету Андрущенка Віктора Петровича. Адже саме його підпис стоїть під схвальним експертним висновком, наданим університетом, законопроекту «Про засади державної мовної політики», котрий прийняли у Верховній раді у другому читанні третього липня. Не зважаючи на доведений факт відсутності будь-якої комісії, яка повинна була б розглянути цей законопроект в університеті, численні звернення студентів до ректора з проханням не втягувати університет в безглузду політичну гру, спрямовану на розкол країни, й відкликати експертний висновок та обіцянку ректора це зробити, жодних реальних дій протягом більш, ніж півроку, ректором зроблено не було.

Саме це й спонукало студентських активістів до дій, спрямованих на те, щоб нагадати ректорам НПУ та інших вишів, що університет не місце для політичних ігор, а студентів не варто використовувати і обманювати.

1 Comment

  1. Ганебний псевдо закон “ка-ка” таки “викурив” ще одного лиса – ректора університету, Андрущенка Віктора Петровича. Перекинчик підписавшись під цією недоброю дією не тільки засвідчив своє зрадницьке нутро, але й натянгув на себе й на усі його наступні покоління ГАНЬБУ ЗРАДИ. Молодці студенти, що взяли його за шкуру. Продовжуйте боротьбу у тому ж дусі, бо до “собачніка” додався ще один. Цього разу доморощений, виплеканий на ваших оплатах за навчання та податках ваших батьків. Зробіть його життя маленьким пеклом, бо від спокійного і ситого, бетурботного та безвідповідального життя скоро лусне, як переспілий гарбуз. ГАНЬБА ПЕРЕКИНЧИКУ АНДРУЩЕНКУ! ГАНЬБА ПРУСАЦЬКОМУ ПАХЛОВІ!

Comments are closed.