Прийдіть підтримати адвоката, якого жорстоко побили міліціянти

У середу, 1 серпня 2012 року, об 11 год. правозахисники, громадські активісти і інші небайдужі громадяни прийдуть пікетувати Генеральну прокуратуру (вул. Різницька, 13/15) і вимагати покарання міліціонерам, які побили адвоката Олега Веремієнка.

30 липня ввечері адвоката Олега Веремієнка жорстоко побили в Дніпровському відділку міліції за те, що він намагався дати доступ лікарям швидкої до своєї клієнтки.

Дівчину затримав і побив Беркут перед входом до Виставкового центру, де проходив з’їзд Партії регіонів. У відділку їй стало зле і вона попросила швидку, але міліціонери відмовилися пропустити лікарів.

Веремієнко довго їх умовляв, але це не допомогло. Коли Олег спробував натиснути кнопку і відчинити ворота швидкій самостійно, двоє співробітників Дніпровського управління міліції накинулися на нього і побили. Наносили удари, зокрема, у скроню, намагалися одягнути наручники, били головою об стовп. Зараз Олег у лікарні в тяжкому стані.

Закликаємо всіх небайдужих приєднатися до акції!

Більше про це тут

Фейсбук-група на підтримку Олега Веремієнка: http://www.facebook.com/groups/406093832780714/

1 Comment

  1. Да, на Украине творится просто кошмар!!! Клоака, которая затягивает страну в бездну беззакония! Милиция – это вымогатели (сама столкнулась с этим на дороге), суды-Приморский суд г. Одессы судья Свяченая Ю.Б. – творит беззаконие!!! Обжаловали ее деяния в Высшую квалификационную комиссию судей Украины, ждем ответ! Посмотрим чем закончится для этой судьи проверка ее кривосудия! Милиция такая же!!! Президент, Премьер, Спикер Верховной Рады, обратите внимание на этот безумный, безумный, безумный беспредел и коррупцию!!

Comments are closed.