Щодо новітніх загроз національній безпеці України

ЗАЯВА позачергових ХХІ Всеукраїнських Зборів (З’їзду) Народного Руху України

У червні цього року Рада національної безпеки і оборони України схвалила, а т. з. президент України ввів у дію нові редакції Стратегії національної безпеки України та Воєнної доктрини України, закріпивши у цих документах утворені нинішньою владою загрозливі для нашої держави зміни у безпековому середовищі.
Рух стверджує, що ці документи не вказують на дійсні причини загроз національній безпеці та не визначають реалістичні шляхи їх відвернення. А в той же час, волюнтаристські дії нинішньої владної кліки нищать Українську націю і державу.

Стимульована ними небачена корупція, розкрадання країни, самоуправство й беззаконня перешкоджають розв’язанню нагальних проблем суспільного розвитку, сприяють політичній радикалізації, призводять до зростання суспільного опору, який окупаційним режимом у цих документах цинічно іменується «екстремістськими настроями і рухами».

Оприлюднені документи демонструють явну невідповідність між заявленими пріоритетами та реальними діями антиукраїнської влади, що сама є найбільшою загрозою нашій державності. Так, у стратегічних документах декларується «забезпечення пріоритетності всебічного розвитку й підтримки української культури та української мови як державної в усіх сферах суспільного життя на всій території України». Насправді ними нагло проштовхнутий через Верховну Раду законопроект, що робить іншу мову фактично першою державною, розколює націю і створює передумови для розпаду держави.

Чи не свідчить, як мінімум про шизофренію влади, те що вона, вважаючи небезпекою для України та однією з причин можливого воєнного конфлікту такі фактори як: «наявність неврегульованих проблем питань, пов’язаних із тимчасовим перебуванням Чорноморського флоту РФ на території України, недосконалість договірно-правової бази у цій сфері», чи «залишення без погодження з Україною пунктів дислокації підрозділами збройних сил іншої держави, які …перебувають на території України, а також дії щодо застосування таких підрозділів проти третьої держави», або «модернізацію наявних військових баз та об’єктів» сама ж, знехтувавши Конституцією, продовжила базування цього джерела нестабільності до 2042 року.

Ще одним прикладом цинізму влади є наведене у документах твердження про «погіршення стану ЗСУ і оборонної промисловості» при тому, що саме ця влада не спромоглася забезпечити їх фінансування навіть у визначених законами обсягах, а при затвердженні цьогорічного держбюджету між першим і другим читаннями ще й урізала видатки Міноборони більш ніж на мільярд, не забувши про себе рідну.
Народний Рух переконаний, що введені в дію Стратегія національної безпеки України та Воєнна доктрини України ґрунтуються на помилковому аналізі політичної і воєнної обстановки, непрофесійному прогнозуванні їх розвитку. Подальше нищення української нації і державності, безвольне слідування у кільватері безпекової політики сусідньої держави апріорі не забезпечать захисту державного суверенітету України, її територіальної цілісності, недоторканості державного кордону.

Але хай знають окупанти: Український народ не дасть їм знищити нашу державність. Режиму доведеться відповісти переди ним за всі вчинені злочини.

Слава Україні!

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

4 Comments on "Щодо новітніх загроз національній безпеці України"

 1. Богдан | 02-08-2012 11:31 at 11:31 |

  У Севастополі в будівлі Михайлівської батареї (Радіогірка), 29 липня 2012 року влада відкривала Музей Військово-Морських Сил Збройних Сил України.
  Неприємне враження справив на мене цей музей.
  90% музейної площі 32 секції віддали Чорноморському Флоту РФ, Суворов, Катерина II, Перша оборона Севастополя 1854-1855 роки. Ні слова ні одного експонату про Україну, Запорізьку Січ Українських флотоводців.
  ВМС Збройних Сил України, (Український флот) бере свій початок лише з 1992 року. Цьому відведено 10 % музейної площі всього 8 секцій.
  Не було Запорізької Січі, козацьких чайок, не брали українські козаки штурмом Трапензуд, не було Гетьмана Сагайдачного.
  І з якого такого дива, назвали військовий корабель “ГЕТЬМАН САГАЙДАЧНИЙ”?
  Проблема не лише в Президенті як Верховному головнокомандувачеві, проблема корениться дуже глибоко в свідомості, мізках совків (gomosovetikus) які служать в Українських ВМС, в Генеральному Штабі Збройних Сил України, в Міністерстві Оборони України, в Раді Національної Безпеки і Оборони України, в Кабінеті Міністрів України.
  Голова КОНГРЕСУ УКРАЇНЦІВ СЕВАСТОПОЛЯ Богдан Мороз

 2. Богдан | 02-08-2012 11:34 at 11:34 |

  Коли заснували Український військовий флот?

  Це запитання можна ставити в клубі ЩО. ДЕ. КОЛИ?
  Чи знають українські Історики відповідь на це запитання.

 3. Петро | 03-08-2012 12:50 at 12:50 |

  Народе України !
  Хочете мати майбутнє?
  Якщо хочете, то як сказав Т. Шевченко “Борітеся і поборете”. Як боротися? 1. Стати патріотом сімї, територіальної громади і України.
  2. Обрати дійсно народних представників.
  3. Самому стати таким представником.

 4. Тамара Трацевич | 04-08-2012 03:27 at 03:27 |

  ПроФФесори склали “проффесійний” документ.

Comments are closed.