Циркін Ігорь Маркович, депутат облради від ПР, заступник міського голови Дніпропетровська і сам не працює, і лікарям не дає!

Кандидат в народні депутати України від Партії Регіонів І.Циркін заважає лікарям та медперсоналу Дніпропетровської лікарні виконувати свої трудові обов`зки, та ставить свою агітацію за себе вище, ніж надання медичної допомоги хворим.

Так, 05 липня 2012 року у робочий час адміністрацією лікарні №9 м.Дніпропетровська були стягнуті зі своїх робочих місць до конференц-зали лікарі та медичні робітники медичного закладу з метою створити масовку для провладного кандидата в народні депутати.

Зазначу, що лікарня №9 м.Дніпропетровскьа є державною установою, що прямо вказує на використання провладним кандидатом адмінресурсу, про що також може свідчити наявність партійної символіки – партійного прапора – на стінах цього державного закладу.

Циркін Ігорь Маркович – депутат облради від ПР, та обіймає посаду заступника міського голови.

Артем Фісунов.
ГР «Спільна Справа».

Джерело

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут