Конституційний суд України виніс рішення по справі про обрання Голови Верховної Ради України. Судді Конституційного суду України П.Б. Стецюк та В.І. Шишкін висловили свої окремі думки.

11 липня 2012 року Конституційний суд України виніс рішення № 15-рп/2012 у справі за конституційним поданням 51 народного депутата України щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень частин п’ятої, шостої статті 75, частини четвертої статті 77 Регламенту Верховної Ради України, затвердженого Законом України „Про Регламент Верховної Ради України“ (справа про обрання Голови Верховної Ради України)  № 1-23/2012.

 Текст рішення Конституційного суду України

Судді Конституційного суду України П.Б. Стецюк та В.І. Шишкін висловили свої окремі думки з приводу рішення № 15-рп/2012, які ми пропонуємо вашій увазі.

Окрема думку судді Конституційного суду П.Б. Стецюка

Окрема думка судді Конституційного суду В.І Шишкіна

 

http://ccu.gov.ua/uk/doccatalog/list?currDir=182779

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Конституційний суд України виніс рішення по справі про обрання Голови Верховної Ради України. Судді Конституційного суду України П.Б. Стецюк та В.І. Шишкін висловили свої окремі думки."

  1. Петро | 14-07-2012 11:03 at 11:03 |

    51 народний депутат України, які звернулися до Конституційного Суду України з клопотанням визнати неконституційними положення частин п’ятої, шостої статті 75, частини четвертої статті 77 Регламенту є абсолютно не компетентні. Таку ж некомпетентність виявив і Конституційний Суд України.
    Конституція не встановлює в який спосіб потрібно обирати Голову Верховної Ради України. Верховна Рада обирає. Крапка.. Кожен раз це може бути по різному. Для того щоб цього не було в Конституції має бути встановлена норма про те, як обирати.
    Висново: такий безграмотний Конституційний Суд народу України не потрібний.

Comments are closed.