Директор харківського департаменту сім’ї, молоді та спорту Андрій Хижняк ричить на захисників Мови (ВІДЕО)

Як ми вже повідомляли, 17 серпня посеред білого дня було здійснено черговий напад на харківський мовний Майдан. Нападники зривали інформаційні плакати, покидали їх до смітника, штовхали та погрожували громадським активістам. На всі спроби припинити свавілля, відповідали усмішкою та лайкою. Працівники міліції в інцидент не втручалися. Як з’ясувалось згодом, керував нападниками директор департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту харківської міськради Андрій Хижняк. Нижче пропонуємо вашій увазі відео спілкування цього держслужбовця з учасниками мирної протестної акції одразу після нападу на них. Спілкується він з його роботодавцями специфічнім способом – ричить по-собачому (вірогідно намагається злякати).

Цей же чиновник з 2.35 хв.:

А ось він же з іншими нападниками спокійно покидає місце інциденту. Міліція цих людей не те що не затримала, а навіть не опитала:


Більше фото нападників тут.

Додатково:

Охоронці Кернеса здійснили напад на учасників харківського мовного Майдану (ФОТО, ВІДЕО)

Чиновники Харківської міської ради вчинили напад на учасників акції мовного Майдану

Соседство с «регионалами» и новые потери защитников языка

Харківський мовний Майдан 2012: хроніка

Майдан на захист української мови – Харків

https://www.facebook.com/events/421856167853276

http://vk.com/event40580417

About Дмитро Пилипець 250 Articles
Громадський активіст

2 Comments

  1. СЛАВА УКРАЇНСЬКОМУ ХАРКОВУ! Божої опіки та витривалості зичу ВАМ, ШАНОВНІ ХАРКІВ’ЯНИ. ВИ ПРАВДИВІ ОБОРОНЦІ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ. РОБІТЬ І ДАЛІ ТЕ, ЩО МОЖЕТЕ. ЩО ВАМ СЕРЦЕ І РОЗУМ ВЕЛИТЬ. НЕ ЗВЕРТАЙТЕ УВАГУ на бидло. Бидло завжди буде бидлом не залежно у що воно вбране чи яку позицію займає, куди дорвалося завдяки підлості та ницості.
    На оту гаркаво-ричущу підлоту таки прийде кара. Тоді, коли вони будуть найменше сподіватися.

Comments are closed.