Хроніки української, 01-02.08: губернатор, волонтери, конкурси, поети, діти…

Серпень почався з сюрпризу.

До намету неподівано прийшов зі своїми заступниками голова Херсонської облдержадміністрації М.М.Костяк. Цікавився нашим проектом. Волонтери запропонували чиновнику  подібно до його підлеглих прийти до намету з онуками, позмагатися за призи.

Також прийшлося попросити вирішити питання з громадського туалету,  оскільки таких в Херсоні наразі не існує взагалі, а вже у центрі міста ця проблема є  надзвичайно актуальною: адже куди подітися батькам із малими дітьми, яких повз намет щодня проходить десятки і сотні, у випадку “ой-ой-ой…”? На це М.Костяк сказав, що це слушне зауваження  і пообіцяв посприяти вирішенню проблеми.

Ще одна людина з облдержадміністрації варта нашої окремої уваги.

Іван Горланов працює спеціалістом в обласному управлінні економіки. Він знаходить час і приходить майже щоденно на півшосту вечора, щоб допомогти поставити намет.

Кілька днів тому В’ячеслав Петренко показував нам сигнальний екземпляр книжки своїх віршів, і от вже до нас завітала ще одна авторка.

Валентина Володимирівна Тумайкіна сподівається, що зможе знайти гроші на видання своєї книжки. Один з її віршів “Бог є любов” ми записали на відео.  Усім, хто хоче ознайомитися із творами та/або допомогти Валентині видати її збірку, просимо звертатися до волонтерів у наметі:

 

Поступово набувають популярності наші ігри-змагання.

Костянтин Костенко та Вікторія Крисанова на собі тротестували міні-конкурс на знання прикметників:

А ще дві дівчини позмагалися у швидкості перекладу з російською на українською. Призи одержали обоє, бо одна з них швидше написала, але допустила помилку, інша виконала завдання повільнише, але без помилки

Обидва дні до нас приходила політично-підкована Аліна разом із батьками. Уся родина так захопилася нашою акцією, що тепер щодня вивчає то новий віршик, то пісеньку.  Аліна у нас тепер також серед лідерів – 3 виконаних твори, 3 отриманих приза!

Аліні –  2 роки та 11 місяців!
1-го серпня Аліна розказала 2 віршики, а 2-го разом із мамою проспівала пісню ” Варенички”

5-річна Валерія Яржемська завдяки старшому брату, згадала вірш “Грицю, Грицю, до роботи”

А 6-річна Юля нагадала нам про новорічні ялинки:

9-річна Есмеральда заспівала пісню “Два дубки”

 

12-річний Данило, що прийшов до намету вже вдруге, розповів нового вірша:

Так що твори виконуються, навчальні розваги тривають, підписні аркуші наповнюються. А ми думаємо над реалізацією в наметі нових ідей. Наприклад – виставки робіт молодих українських майстрів та організації майстер-класів з народних мистецтв. І це ще далеко не все! Приходьте ділитися своїми ідеями, вони також можуть бути зреалізовані!

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут