«Майдан-Моніторинг:Вибори-2012» на Голосі Америки!

Голос Америки став інформаційним партнером нашої Карти порушень (https://maidan.org.ua/vybory2012/).

Відсьогодні наша інтерактивна карта порушень доступна також читачам сайту Голосу Америки з першої сторінки  (прокрутити трохи вниз, справа), або в розділі “Парламентські вибори в Україні”.

Також ми вестимемо на сайті Голосу Америки блог з оригінальними статтями, зміст яких буде новим, навіть для читачів сайту Майдан.

В нашом першому блозі (http://blogs.voanews.com/ukrainian/election-monitor/) читайте, які системні порушення ми спостерігли на цей час, а також про те, який зв’язок має один співробітник “Голосу Америки” з нашим проектом.

Читайте і дивіться Голос Америки http://ukrainian.voanews.com/ ! Це наші старі і вірні друзі!


Ми відкриті до інформаційних партнерств з іншими поважними сайтами. Для бажаючих можемо підготувати такий саме код для дистанційного включення карти, як для Голосу Америки з вашим брендом. Пишіть на pani@maidan.org.ua . Чим більше людей долучиться до моніторингу дотримання Закону «Про вибори народних депутатів України», тим більше шансів на його дотримання.

Nataliya Zubar, Maidan Monitoring Information Center, Chair

Хочете нас підтримати?

donate Допомогти Інформаційному центру Майдан Моніторинг ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління нашої Організації nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.