На акцію на захист мови ніхто не прийшов

Після підписання Януковичем мовного закону, невідомі активісти кинули у Фейсбук заклик прийти наступного дня на 10 ранку на Майдан Незалежності протестувати. Заклик масово залайкали і перепостили, але прийшло від сили 20 осіб, і більшітсь з них – постійні учасникии акції під Українським домом.

ПС. Цікаво, що в Харкові прийшло трохи більше людей.  http://glavnoe.ua/news/n106285

Хочете нас підтримати?

donate Допомогти Інформаційному центру Майдан Моніторинг ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління нашої Організації nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.

3 Comments on "На акцію на захист мови ніхто не прийшов"

 1. а 20 людей – то точно “ніхто”?

 2. В Internet на форумах, по телеканалам тупые журналисты, а на площадях городов сотни мовно-стурбованих, українських-українців(националистов) верещать про:«розкол України, зраду, утиски мови, державний заколот, загибель держави». Когда спрашиваешь, какая статья нового закона может к этому привести, никто конкретно ответить не может!!! Даже самый умный в Украине человек(Яценюк), этого не знает!!! В законі написано.. «державна мова українська (єдина)», а про російську слова жодного нема!!!
  Тогда вопрос, а против чего собственно протестуем???

 3. Ирина | 09-08-2012 22:34 at 22:34 |

  Отпусти и успокойся,
  Не терзай себя напрасно.
  Если все вокруг согласны,
  Значит…жизнь у нас прекрасна.

Comments are closed.