Симоненко у Криму назвали “фашистом” і закидали гнилими фруктами

У Сімферополі, де ввечері 22 серпня проходила зустріч лідера КПУ Петра Симоненка з виборцями, група кримських татар закидала головного комуніста країни яйцями і гнилими фруктами.

У такий спосіб татари вимагали від Симоненка вибачень за виправдання насильницького переселення в 1944 році за наказом Сталіна татар з Криму, пише “Обком” з посиланням на УНІАН.

Акція розпочалася близько 17.30. До цього часу на площі Леніна зібралися близько 300 комуністів з червоними прапорами, сюди ж прийшли близько 50 кримських татар, в тому числі перший заступник голови Меджлісу Рефат Чубаров.

“Фашист! Фашист!” – почали кричати татари, коли Симоненко вийшов на сцену для виступу.

Вони також розгорнули плакати “Симоненко геть із Криму”, “Петра Симоненка під суд”.

Після чого в нього з натовпу почали летіти яйця, порожні пластикові стаканчики і гнилі фрукти. Охоронець закрив голову КПУ від “атаки” парасолькою.

Чубаров у коментарі журналістам назвав Симоненка “моральним виродком” і нагадав, як в травні з трибуни Верховної Ради лідер КПУ нешанобливо висловлювався про кримських татар і виправдовував депортацію.

Зіткненням на мітингу запобігли співробітники “Беркута”, які відокремили групу кримських татар від комуністів, що стояли близько біля сцени, де виступав Симоненко.

УП

Хочете нас підтримати?

donate Допомогти Інформаційному центру Майдан Моніторинг ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління нашої Організації nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.