Відмазуючи Януковича, Ганна Герман маніпулює листами Богдана Ступки

Заявляючи, що Богдан Ступка не писав листа Віктору Януковичу з проханням не підписувати закон Ківалова-Колесніченка “Про засади державної мовної політики” й називаючи подібні розмови спекуляціями, радник Президента України Ганна Герман вдається до свідомої й цинічної маніпуляції, оскільки чудово знає, про що йдеться.

З одного боку, скориставшись формальною плутаниною у поставленому їй питанні, вона нібито говорить правду, відповідаючи, що Богдан Ступка у своєму передсмертному листі Віктору Януковичу не просив Президента не підписувати розкольницький проект. Бо в передсмертному листі Б. Ступка справді цього не просив, як і не просив В. Януковича не підписувати цього закону взагалі, якщо вже підходити з цинічно-формального боку. З другого боку, Ганна Герман чудово знає, про що йде мова. А саме – про звернення до Віктора Януковича членів Громадської гуманітарної ради при Президентові України щодо неприпустимості прийняття цього закону. Під цим, написаним за три тижні до смерті митця зверненням, яке, звичайно, не є передсмертним листом, що на нього посилається Ганна Герман, другим стоїть підпис Богдана Ступки. І, звичайно, там немає прохання до Віктора Януковича не підписувати закон, оскільки на момент написання звернення він був прийнятий лише у першому читанні.

Так само Ганна Герман пробує відмазати Віктора Януковича від відповідальності, говорячи про те, що Президент втратив свій основний козир щодо закону після того, як його підписав Володимир Литвин. Адже мало хто повірить в те, що Президент не міг зателефонувати Голові Верховної Ради і попросити його не підписувати закон, якби Віктор Янукович хотів зупинити розкол України. Так само як мало хто повірить, що Володимир Литвин, який не хотів підписувати закон, не послухався б Президента, особливо, коли б той запевнив його у своїй підтримці з цього питання й пообіцяв би захист від тиску збоку Партії регіонів.

До речі, саме так вчинив Віктор Янукович з законом “Про внесення змін до Закону України “Про телебачення і радіомовлення” (щодо приведення у відповідність із вимогами Європейської Конвенції про транскордонне телебачення до програмної концепції мовлення), який був прийнятий Верховною Радою, але був розкритикований на засіданні Громадської гуманітарної ради при Президентові України і досі залишається непідписаним Володимиром Литвином після того, як . Цим законом зменшувалась з 50 до 25% квота для національного музичного продукту в телерадіоефірі.

Між іншим, ініціатива зустрічі представників української інтелігенції з Віктором Януковичем виникла саме на похороні Богдана Ступки на цвинтарі (і це визнає сама Ганна Герман) не в останню чергу саме через те, що Б. Ступка все ж таки звертався до В. Януковича з різкою критикою законопроекту Ківалова-Колесніченка.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Відмазуючи Януковича, Ганна Герман маніпулює листами Богдана Ступки"

  1. ОЛЕСЯ | 09-08-2012 02:45 at 02:45 |

    Господи, прости! Стеців Коровіщина Герман Таня Анна Ганна чи ще як там її ( чи сама себе величає). Чи це справді для таких істот завжди “Дощ падає навіть коли …”? Знайшлася відбілювальниця! Може б і на чомусь присягнула заради Шеффа? Бідака невторопала те, що це не “розмови”, а факти – Майдан опублікував копію Заяви за власним підписом Цв.п. Б.Ступки. А те, що Литвина кинули на жертовник і принесли у жертву божку ПРусаків,як прикаянного козла також багато що говорить і за грішки Спікера і за боягузливість приЗидента. А може таки справді дощ іде…?

Comments are closed.