“Фальсифікації у «Справі паламарів» тривають? Висновки судово-психологічної експертизи”

Прес-конференція на таку тему відбудеться 25 вересня о 14.30 в інформаційному агентстві УНІАН за участі Ольги Дьоміної, матері обвинувачених у здійсненні вибуху в Свято-Покровському храмі у Запоріжжі Антона Харитонова і Сергія Дьоміна, голова Асоціації захисту прав громадян України Володимира Лесика, правозахисника Миколи Сміненка і колишнього несправедливо засудженого Максима Дмитренка, який відсидів 8 років у справі «пологівського маніяка».

На прес-конференції йтиметься про висновки судово-психологічної експертизи, проведеної в Києві. Яким чином «правоохоронцям» вдалося «переконати» київських експертів написати те, що «потрібно» звинуваченню? Чому результати столичних експертів не збігаються з висновками відомого професора В. Седньова, який проводив раніше аналогічну експертизу у м Донецьку і написав про психологічний тиск з боку співробітників внутрішніх органів?

13 вересня на черговому судовому засіданні суддею були оголошені відповіді на деякі питання, поставлені на вирішення експертів близько трьох місяців тому. На прес-конференції будуть озвучені результати трьох аналогічних експертиз, виконані раніше різними експертами.

Реєстрація на місці (вул.Хрещатик, 4, конференц-зал) за редакційними посвідченнями. Телефон: 098190 05 72.