Голова штабу кандидата від Партії регіонів Ігоря Лисова злякалась міліції?

Як вже повідомлялося, на “святкуванні”, організованому в Голосіївському районі кандидатом від Партії регіонів Ігорем Лисовим, молодики нападають на активістів кампанії “Помста за розкол країни” та перешкоджають поширенню листівок.

Крім них завадити розповсюдженню інформації та вирвати з рук активістів листівки  намагалась  також жінка, яка представилась головою передвиборчого штабу Ігоря Лисова та погрожувала молодим людям міліцією. Коли активісти запропонували цій захисниці провладного кандидата разом пройти до представників міліції, які знаходились в цей час на площі, жінка швидко пішла в інший бік, не пояснивши причини своєї втечі.

Активісти ж продовжили поширення листівок із закликом не голосувати за кандидата від Партії регіонів в 212 виборчому окрузі – Ігоря Лисова.

Джерело

Метою кампанії “Помста за розкол країни” є відсторонення від влади тих, хто замість того, щоб вирішувати економічні та соціальні проблеми, намагається розколоти країну та зіштовхнути лобами простих людей, які, незалежно від мови спілкування, однаково страждають від влаштованого їм нинішньою владою “покращення життя вже сьогодні”.

Приєднатися до кампанії можна, заповнивши анкету

Зробити пожертву на кампанію можна через:

Приватбанк (картка): 5577 2127 1645 8826 (Чулівська Ірина Костянтинівна)

Яндекс-гроші: 410011485041060

PayPal: Oksana24@live.com