На Черкащині в виборчому окрузі № 197 продовжується «Помста за розкол країни»

Активісти кампанії «Помста за розкол країни» вже поширювали роз’яснювальні листівки з закликом не голосувати за Богдана Губського в містах Золотоноша, Канів, Черкаси.

Цих вихідних ще одним об’єктом «помсти», окрім Богдана Губського, став кандидат від ПР Віктор Петрович Корж. Цього разу активісти відвідали села Руська Поляна та Геронимівка. Якщо в селі Геронимівка все пройшло спокійно, то в селі Руська Поляна депутат сільської ради від Партії Регіонів Колесніченко Жорж Васильович намагався перешкодити розповсюдженню листівок, а далі, прочитавши одну із листівок, почав «просити», щоб активісти залишили село, продовжуючи слідкувати за роздачею листівок на авто аж до початку сусіднього села.

Нагадаємо, що в Золотоноші місцева влада намагалась перешкодити поширенню листівок: працівники міліції в супроводі невідомих в цивільному спершу влаштували стеження за активістами, а потім склалали на одного з них протокол про порушення ст. 152 КУпАП. Незважаючи на “старання” міліції, поширення листівок в місті було продовжено.

Джерело + фото: http://vstavay.info/2012/09/02/na-cherkaschyni-v-vyborchomu-okruzi-197-prodovzhujetsya-pomsta-za-rozkol-krajiny/

 

Метою кампанії «Помста за розкол країни» є відсторонення від влади тих, хто замість того, щоб вирішувати економічні та соціальні проблеми, намагається розколоти країну та зіштовхнути лобами простих людей, які, незалежно від мови спілкування, однаково страждають від влаштованого їм нинішньою владою “покращення життя вже сьогодні”.

Приєднатися до кампанії можна, заповнивши анкету:http://vstavay.info/yak-ya-mozhu-dopomohty/

Зробити пожертву на кампанію можна через:

Приватбанк (картка): 5577 2127 1645 8826 (Чулівська Ірина Костянтинівна)

Яндекс-гроші: 410011485041060

PayPal: Oksana24@live.com