Нехай мене критикують за те, що я роблю. Аби голову не відкрутили опісля виборів!

Об’єднана опозиція подала заяву до Центральної виборчої комісії з вимогою заборонити програми «Народний бюджет» та «Народний медогляд».

Об’єднана опозиція подала заяву до ЦВК з вимогою заборонити програми «Народний бюджет» та «Народний медогляд». Про це в ході форуму громадських організацій Одеської області повідомив губернатор Едуард Матвійчук, який одночасно очолює обласну організацію Партії Регіонів.

«Я хочу сказати, що нам «пощастило», що зараз у нас вибори і владі не дають нормально працювати. Але ми не зупинимо жодну програму. Нехай мене критикують за те, що я роблю, а не за те, що я не роблю», – зазначив Едуард Матвійчук.

Він також додав, що опозиції ніхто не заважав виконувати такі ж програми, коли вона була при владі.

Як відомо, в Одеській області діють програми «Народний бюджет» та «Народний медогляд» реалізація яких супроводжується яскраво вираженою агітацією за Партію регіонів. Експерти Комітету виборців України неодноразово підкреслювали, що згадані програми є ні чим іншим як використанням адмінресурсу одеськими чиновниками.

Джеерло

* * *

Майдан-ІНФОРМ: Як бачимо, Едурад Матвійчук, голова Одеської ОДА, і надалі несамовито агітуватиме за Партію регіонів “народним бюджетом” та “народним медоглядом”. Дуже вже йому своєї голови шкода!

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут