В Одесі продають закладам освіти продукти харчування за дорого та поганої якості – розслідування “Одеса під контролем” (відео)

Нещодавно в Одесі презентували новий інформаційний проект та громадську організацію “Одеса під контролем“, як стверджують засновники проекту – “Одеса під контролем” – громадський проект, створений для контролю за діями чиновників, незаконним використанням бюджетних коштів. Наша мета – це не просто збір інформації про розкрадання корумпованими чиновниками, а конкретна робота з кожним фактом корупції та протиправних дій із притягненням чиновників, що в ньому винні до відповідальності

Щотиждня на телеканалі “Нова Одеса” буде транслюватись новий сюжет із журналістським розслідуванням. Перший сюжет присвячений тендерам щодо закупівлі продуктів харчування для шкіл, дитячих садочків, лікарень. З сюжету зрозуміло, що тендери на постачання продуктів харчування вже протягом 2 років виграють лише 2 організації – щодо яких органи державного санітарного контролю, відповідна депутатська комісія систематично складає акти щодо постачання неякісних продуктів харчування.

Крім того, автори виявили суттєве завищення цін в тендері, якщо порівнювати з цінами на ринку Привоз. Загалом автори по 20 (з 200) тендерів виявили завищення цін на 1,7 мільйонів гривень.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут