В Одесі продають закладам освіти продукти харчування за дорого та поганої якості – розслідування “Одеса під контролем” (відео)

Нещодавно в Одесі презентували новий інформаційний проект та громадську організацію “Одеса під контролем“, як стверджують засновники проекту – “Одеса під контролем” – громадський проект, створений для контролю за діями чиновників, незаконним використанням бюджетних коштів. Наша мета – це не просто збір інформації про розкрадання корумпованими чиновниками, а конкретна робота з кожним фактом корупції та протиправних дій із притягненням чиновників, що в ньому винні до відповідальності

Щотиждня на телеканалі “Нова Одеса” буде транслюватись новий сюжет із журналістським розслідуванням. Перший сюжет присвячений тендерам щодо закупівлі продуктів харчування для шкіл, дитячих садочків, лікарень. З сюжету зрозуміло, що тендери на постачання продуктів харчування вже протягом 2 років виграють лише 2 організації – щодо яких органи державного санітарного контролю, відповідна депутатська комісія систематично складає акти щодо постачання неякісних продуктів харчування.

Крім того, автори виявили суттєве завищення цін в тендері, якщо порівнювати з цінами на ринку Привоз. Загалом автори по 20 (з 200) тендерів виявили завищення цін на 1,7 мільйонів гривень.