Табір “Повстанська ватра-2012” збирає патріотичну молодь

*Повстанська Ватра – це унікальне поєднання кращих традицій патріотичних таборів з дискусійним майданчиком та волонтерською працею. Кожен учасник табору отримає корисний та веселий відпочинок в колі успішних людей, зосереджений в одному місці яке облаштовують для себе самі таборовики – Уніжу.

* Табір відбуватиметься з* 4 по 7 жовтня* 2012 року на території форматності *”Кузня -УНІЖ”*, Дністровський каньйон, Івано-Франківська обл. Для участі потрібно заповнити анкету учасника та виконати умови участі в таборі.

Запрошені гості:

Сотенний УПА – Мирослав Симчич – Кривонос

Політв’язень – Юрій Шухевич – син головного командира УПА

Співак і художник – Юрко Журавель – лідер гурту “Ot Vinta!”

Натхненник і фундатор проекту “УНІЖ” – Влад Кириченко – засновник МА “Наш Формат” Письменник,

журналіст – Тарас Прохасько

Письменниця Марія Матіос

Експерт Інституту Політичної Освіти – Олександр Солонтай – гуру молодіжного громадського руху

Народний депутат, учасник революції на граніті – Олесь Доній – голова МА “Остання Барикада” та багато інших…

Що буде?  На таборі Ви поспілкуєтеся з ветеранами УПА, фаховими істориками та дослідниками національно визвольної боротьби. Зможете перейняти знання від досвідчених громадських діячів, та людей які робили Революцію на граніті і були керівниками Помаранчевої революції. Подискутуєте з письменниками та філософами. Поспіваєте при ватрі з відомими українськими музикантами.

Детальніше *тут <http://mnk.org.ua/vatra/>

* Ми в соцмережах: FB<https://www.facebook.com/events/378856442185651/380124618725500/?ref=notif&notif_t=plan_mall_activity> VK <http://vk.com/vatra_2012>

*Про табір:* Патріотичний – це значить, що метою табору є пропаганда ідей українського націоналізму та вивчення історії національно-визвольних змагань українців, що на таборі вживається виключно українська мова і що всі учасники є патріотами України.

Молодіжний – учасником табору може бути лише молода людина від 16 до 26 років.

Волонтерський – це означає, що частину часу на таборі учасники приділять волонтерській роботі по облаштування території Кузні для себе та наступних подій.

Джамборі – в перекладі з мови індіанців означає “збір усіх племен після довгої війни” чи “велика рада”.

Табір-джамборі в сучасному розумінні означає: зліт, розваги і змагання з насиченою, цікавою, та корисною програмою.

Уніж – це місце для спілкування та спільної праці людей різних інтересів та професійної спрямованості, яких об’єднує бажання побудувати сильну та багату Україну.

Хочете нас підтримати?

donate Допомогти Інформаційному центру Майдан Моніторинг ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління нашої Організації nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.